Stany nebo také teepee jsou velice oblíbené pro dětskou zábavu

Jejda ... Tato stránka si šla asi odpočinout.
Nezlobte se, každý občas potřebuje přestávku.


Kliknutím na tlačítko se vrátíte na domovskou stránku nebo použijte hlavní menu a přejděte do vybrané kategorie

Pokud potřebujete pomoc - jsme vám k dispozici na telefonním čísle 296 184 066 nebo nám napište na chat (v pravém dolním rohu).

Vraťte se na hlavní stránku

Dětské stany

Dětský stan teepee dá volnost dětské představivosti. Děti si ze stanu teepee vytvoří svůj osobní prostor pro zábavu případně odpočinek. Hrací koutek pro děti a úsměv na dětské tváři. Co jiného si přát.

Dětský stan teepee - splnění dětských snů

Děti se často chtějí vydávat za osoby a jiné postavy, které vidí na internetu, v televizi nebo v knihách. Je to skvělý způsob, jak na každodenní zábavu. V Majowo vám chceme pomoci uspořádat zábavu pro vaše děti, která jim poskytne obrovskou dávku radosti a zároveň budou vaše děti bezpečné. Dětský stan je splněným snem pro ty nejmenší, kteří chtějí zažít fantastické dobrodružství - cítit se jako skutečný indián, lovec pokladů nebo pirát. Chceme vám pomoci rozvíjet dětskou fantazii. Dětský stan teepee pro kluky i holky je skvělým nástrojem pro rozvoj dětské tvořivosti.

Který dětský stan byste si měli vybrat?

V tomto ohledu existuje opravdu velká rozmanitost. V naší nabídce najdete stany, které děti milují nejvíce -mluvíme o teepee pro děti, což jsou stany s velmi jednoduchou strukturou, které však plně vyhovují dětským potřebám. Stačí si vytvořit čelenky z pírek, pomalovat obličej a hra na indiány bude jedinečná. Může to být opravdu skvělá zábava, na kterou si děti budou dlouho pamatovat. Strávit den zábavou ve stanu teepee bude pro vaše děti nezapomenutelným zážitkem.

Čemu byste měli věnovat pozornost? 

Rozhodně je dobré vybrat stan, který se bude barevně atraktivní - můžete si vybrat pruhy, pásky cikcak nebo jiné atraktivní zbarvení. Děti barvy milují!!! Pokud neplánujete stan jako překvapení, je dobré se s budoucím náčelníkem před nákupem stanu teepee poradit. Naše teepee pro děti se nijak výrazně neliší ve velikosti. Stany jsou nejčastěji 120x120x155 cm a dřevěné podpěry jsou vyrobeny z novozélandské borovice. Některé modely jsou prodávány i jako teepee s podlahou a jiné teepee bez podlahy, což dává skvělou možnost na zábavu venku, kdy se podlaha stanu neušpiní. Teepee s podlahou je dobré pro umístění doma například v dětském pokoji. A pokud chcete stan vít například s sebou na dovolenou, obsahuje dětské stany teepee přepravní tašku, ve které stan jednoduše převezete.

Proč se vyplatí vybrat teepee stan pro děti?

Za posledních několik let jsme zaznamenali obrovský nárůst zájmu o dětské stany teepee. Proč děti milují tyto stany? Při hledání odpovědi na tuto otázku nejprve věnujeme pozornost jejich univerzálnosti. Jedná se o jednoduchý stan pro děti, který můžeme umístit jak v pokoji, tak venku a navíc stan snadno rozložíte i složíte. Teepee je prostě skvělý a praktický nástroj dětské zábavy.

Děti mohou teepee stan používat jak přes den, tak v noci. Teepee pro děti je řešení, které jim umožňuje nejen přestěhovat se do indické vesnice. Teepee stan pro holky může sloužit jako dům - mohou v něm realizovat své designové umění a zařizovat stan jako své bydlení. Teepee stan pro kluky slouží jako základna pro lovce pokladů nebo jako garáž aut. Kdy se blíží noc, je teepee skvělým místem pro čtení knih a vyprávění příběhů před spaním - zejména těch založených na úžasných dobrodružstvích! Samotný název „teepee“ znamená „místo, kde se žije“. Stan pro děti umožní vytvořit dětem jejich vlastní malý svět, ve kterém otevřou pole pro realizaci svých nápadů. Zároveň jde o formu hry, která jim umožňuje být v blízkosti rodičů, což má pozitivní vliv na pocit bezpečí.

Pokud jste zvědaví, jaký model bude pro vaše dítě nejvhodnější - neváhejte nám napsat! Rádi se podělíme o několik dobrých rad a typů.