Aktivní filtry

Elektrické přímotopy

Elektrické přímotopy lze instalovat do všech místností domu. Elektrický ohřívač může pracovat samostatně  nezávisle na centrálním topení.

Výhody elektrického přímotopu.

Elektrické vytápění je jedním ze způsobů vytápění domu nebo bytu. Jako každé řešení má mnoho výhod i nevýhod, takže je třeba vše zvážit, aby bylo používání elektrického přímotopu pro Vás výhodné.

Jako přídavný zdroj tepla se často používají elektrické ohřívače. A právě takto se nejčastěji používají k prohřátí místnosti, kde hodláte trávit čas. Samozřejmě také fungují jako stálý zdroj tepla. Největší výhodou elektrického přímotopu je, že pracuje v souladu s prostředím. Ve srovnání s jinými řešeními je nejekologičtější. Elektrické ohřívače navíc udržují teplo po dlouhou dobu i po vypnutí, takže je můžete kdykoli vypnout a teplo dále zůstane v místnosti.

Nelze nezmínit, že elektrický přímotop lze umístit kamkoli, a dokonce ho přesunout a přemístit do jiných místností. Přímotopy v různých místnostech nejsou navzájem propojeny - každý pracuje samostatně, což snižuje spotřebu energie a má za následek nižší účty. Snadno se ovládá a lze to provést ručně nebo nastavením požadované teploty nebo doby provozu.

Kde použít elektrické přímotop?

Elektrické přímotopy jsou vhodné pro použití v mnoha místnostech: v obývacím pokoji, koupelně, kuchyni nebo jiných. Mohou být také úspěšně použity na pozemku, v letním domě atd.

Elektrický koupelnový radiátor

Koupelna je jedním z nejpohodlnějších míst k jejich použití. Jak již bylo uvedeno výše, přímotopy se často používají k ohřevu jako další zdroj tepla. Proto jsou v koupelně nejužitečnější, protože právě tam nám záleží na teple v určitém okamžiku dne - když se jdeme vykoupat. Po opuštění vany nebo sprchy chceme být zahaleni příjemným teplem, nikoli děsivou zimou. Proto je dobré řešení koupelnu dočasně vytápět při koupeli elektrickým přímotopem. Vyplatí se investovat do elektrického koupelnového radiátoru, který je odolný vůči vodě - v koupelně na něj můžete snadno nastříkat vodou. Můžete také najít řešení, která vám umožní naprogramovat čas zapnutí ohřívače a výkon, při kterém má pracovat. Můžete také předem nastavit teplotu, při které se má vypnout, abyste zbytečně nespotřebovávali elektřinou.

Elektrický ohřívač v ložnici

Elektrický radiátor slouží dobře i v ložnici, kterou chceme trochu zahřát, když je za oknem zima a hodláme jít brzy spát. Nastavte si přímotop na tak dlouho, jak je potřeba, a po dosažení nastavené teploty se sám vypne. Díky tomu budete v teple, ale v noci nebudete mít příliš horko. Elektrická topidla jsou řešení s mnoha výhodami. Podívejte se, jaké produkty jsme pro vás v obchodě připravili.