Zahradní pohovky - nová zahradní pohovka za skvělou cenu

Zahradní pohovky

Zahradní pohovky umožňují lepší využití prostoru tím, že na nich může sedět více osob současně. Zahradní pohovka se stane hlavním prvkem Vašeho uspřádání terasy nebo zahrady.

Místo křesla a židlí - zahradní pohovka

Nejpopulárnějším řešením, které vládne na českých balónech a terasách, jsou židle přizpůsobené zahradnímu stolu. Není to však jediné řešení, jelikož existuje mnoho dalších možností, které také dokonale splní svou funkci. Jednou z nich je zahradní pohovka.

Zahradní pohovky jsou skvělé pro setkání ve větší skupině osob, jelikož na nich může sedět více osob současně. Pokud k pohovce přidáte křesla nebo židle, můžete na párty pozvat spoustu lidí. Každý se posadí a pohodlně stráví čas ve vaší společnosti.


Zahradní sedací soupravy - vyplnění zahradního prostoru

Zahradní pohovka nebo zahradní sedací souprava vám umožní trávit čas venku ve velmi pohodlné poloze. Rádi sedíte na gauči v obývacím pokoji a nedokážete si představit, že byste trávili volný čas jinde? Je to váš oblíbený kus nábytku doma? Pravděpodobně je zahradní sedací souprava přesně to co potebujete na terasu nebo zahradu. Díky ní budete moci trávit volný čas ve své oblíbené poloze - v leže, na čerstvém vzduchu.

Výhodou zahradní pohovky je, že šetří prostor a zároveň poskytuje spoustu sedacího místa. Aby se na křesla vešly dvě osoby, potřebujete nejen dvě křesla, ale také místo kolem nich. Předpokládá se, že křesla by měla stát od sebe s určitou vzdáleností, takže je zapotřebí více místa, aby bylo uživatelům pohodlně. Pokud se na zahradní pohovku mají posadit stejné dvě osoby, potřebují mnohem méně místa. Takže pokud nemáte mnoho volného místa na zahradní nábytek, zahradní pohovka bude ideálné volbou jak z praktického, tak z estetického hlediska.


Zahradní pohovka - nápady na uspořádání

Zahradní pohovka také dokonale pasuje do zahradního prostoru. Pokud máte rádi dpočinek na čerstvém vzduchu, pohovka se pro vás stane ideálním místem. Můžete ji umístit do stínu stromů nebo na otevřené prostranství pod slunečník. Můžete ji také umístit na zahradní plochu k zahradnímu stolku spolu se zahradními křesly.

Pokud jde o styl, ve kterém je pohovka vyrobena - měla by ladit s vaším stylem zbylého uspořádání. Mela by představovat stejný styl jako zbylý nábytek, ale může být také zcela odlišná od veškerého nábytku. Vytvoříte tak eklektický styl, který je v poslední době velice populární řešení. Například pohovka z umělého ratanu bude skvěle vypadat v prosředí dřevěného nábytku.

Skutečnost, že máte na zahradě nebo na terase zahradní pohovku, ještě neznamená, že se musíte vzdát jiného nábytku. Můžete si vybrat obojí a uspořádání bude dokonalé. K pohovce se hodí zahradní křesla, židle a dokonce i houpací síť. To vše v jedné sadě umožní vašim hostům pohodlně odpočívat.