Zahradní židle - vyberte si zahradní židli podle vlastních preferencí

Zahradní židle

Zahradní židle - židle plastové, z rattanu, kovové. Jaké vybrat?

V dnešní době si již nedovedeme představit zahradu, balkon ani terasu bez nábytku jako jsou zahradní židle nebo zahradní křesla. Zahradní židle, stejně jako židle na balkon slouží nejen jako praktický prvek, ale také mohou být dokonalou dekorací. Dnešní modely jsou pravdu uměleckými díly.

V naší nabídce najdete široký výběr zahradních židlí i zahradních křesel, záleží na vkusu každého z Vás a Vašich preferencích. Pojďme se společně podívat na modely, které nabízíme v našem internetovém obchodě majowo.

Zahradní křesla nebo také zahradní židle se mohou dělit podle materiálu, ale také podle funkcí. V našem obchodě najdete židle různých druhů:
- zahradní polohovací židle
- zahradní polohovací křesla
- relaxační křesla na balkon
- relaxační křesla na terasu
- skládací židle na balkon
- skládací zahradní židle

Židle na zahradu a křesla na zahradu můžeme dělit podle materiálu, ze kterého jsou vyrobeny:


Plastové židle - univerzální volba

Proč volí spousta osob právě plastové zahradní židle? Důvod je velmi jednoduchý. Jedná se o zahradní židle vyrobené z neuvěřitelně odolného a lehkého materiálu. Jejich výhodami jsou: snadné přenášení (což oceníte, pokud je musíte na podzim nosit do sklepa), odolnost (díky tomu je můžete nechat venku i když prší) a snadná údržba (nebude vám vadit, když omylem na židli něco vylejete - plastovou židli snadno přetřete vlhkým hadříkem).


Dřevěné židle

Zákazníci si těchto zahradních židlí cení především pro jedinečnou atmosféru, kterou vytvářejí díky materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Dřevěné židle lze úspěšně umístit jak na zahradu, tak na terasu. V naší nabídce najdete ty, ve kterých bylo použito akáciové dřevo. Pokud zvolíme rozkládací židle - takové můžete umístit na balkon


Hliníkové zahradní židle nebo zahradní křesla?

Pokud nejste zastáncem ani plastových, ani dřevěných židlí - najdete u nás také židle z jiných materiálů - například z hliníku nebo oceli. Je třeba zdůraznit trvanlivost kovových zahradních židlí i jejich velmi atraktivní design. u těchto zahradních židlí je většinou kov kombinván ještě s jiným materiálem jako je například textilen na sedáku pro maximální komfort používání. Při rozhodování o nákupu zahradních židlí je důležité věnovat pozornost skutečnosti, v jakém prostředí budete mít židle umístěny. Zjistěte kolik místa na židle máte a objednejte jich tolik, kolik je členů domácnosti plus několik náhradních, pokud již dnes víte, že rádi trávíte čas na zahradě posezením s přáteli. Nejlépe je koupit tolik zahradních židlí, na kolik máte místo. Nejvhodnějším řešením jsou skládací zahradní židle.Tyto můžete složit a uschovat v případě, že je zrovna nepotřebujete. V naší široké nabídce najdete jistě to, co hledáte a potřebujete. Neváhejte a relaxujte spolu s námi!


Zahradní sestavy - Zahradní stoly - Zahradní domky - Houpačky - Závěsná křesla