Spolupráce HoReCa

Máte zájem o nákup většího množství?

Nabízíme individuálí nabídky pro hotely, restaurace a kavárny!

Zavolejte nám na telefon +420 296 184 066 nebo napište na email info@majowo.cz

horeca-wpolpraca-infografika_cz.jpg

Židle a stoly dorestaurace nebo kavárny jsou jedním z nejdůležitějších kusů nábytku, který by se měl nacházet v dobře vybavené restauraci.

Nábytek do restaurace - nejvyšší kvalita

Naše nabídka kvalitního zahradního nábytku a dalších produktů, které nabízíme, je zaměřena nejen na jednotlivé zákazníky. Vytvořili jsme také jedinečné nabídky pro ty, kteří ocení prvotřídní zpracování a kvalitní výrobní materiály také v průmyslu HoReCa. Zveme vás všechny, kteří se zabýváte gastronomickým průmyslem, stejně jako majitelé kaváren a restauračních zařízení, ke spolupráci. A pokud máte svoji vizi prozatím jen v mysli, můžete u nás hledat inspiraci a vytvořit tak prostor, který zaujme svojí originalitou. Námi nabízený restaurační nábytek splňuje všechny potřeby restaurací a kaváren. Umožní vám přijímat hosty v restauraci, kavárně nebo baru správným způsobem a docílíte toho, že se Vaši zákazníci budou cítit příjemně.

Vybavení pro hotely - stoly a židle do restaurace

Srdečně zveme majitele hotelů, kteří chtějí ve svých prostorách vytvořit jedinečné klima pro své hosty, k seznámení se s naší nabídkou. Zahradní nábytek nemusí být umístěn pouze na zahradě, také v interiéru bude sloužit k relaxaci a příjemnému posezení. Nabízíme vše, co je nutné k vytvoření prostoru pro hosty, včetně židlí, barových židlí do hotelu, kavárenských židlí nebo restauračních stolů. A pozor hitem u kaváren a restaurací se stalo závěsné křeslo.

Stoly do restaurace - vybavení restaurace

Majitelé restaurací, kteří hledají originální řešení vybavení restaurace u nás najdou atraktivní nabídky. Interiérový design restaurace hodnotí zákazníci jako jednu z prvních věcí. Teprve později - po usazení u jídelního stolu - zákazník věnuje pozornost obsluze a chuti pokrmů. Proto je velice důležité zaujmout na první dojem - v momentě, kdy zákazník vejde do restaurace. Interiérový design restaurace, a tedy výběr vhodného nábytku a doplňků, umožní zákazníkům cítit se jako doma. Jídlo chutná mnohem lépe, pokud se zákazník cití dobře v restauraci. Je důležité vybrat vhodný nábytek podle místa, stylu a účelu. Stoly a židle do restaurace a veškerý další nábytek, který do vaší restaurace potřebujete. Seznamte se s naší širokou nabídkou nábytku, který zaujme svým designem a dokonale splní očekávání klientů.

Vybavení kaváren - křesla do kavárny a další

Potřebuje vaše kavárna změnu? Nový design? nové vybavení? Můžeme pomoci! Ať plánujete vytvořit prostor, odpovídající modernímu nebo tradičnímu stylu, u nás najdete, co potřbujete.V kavárně může vypadt velice dobře klasický restaurační nábytek nebo můžete zvolit designové židle a stoly pro kavárnu. Nabízíme také závěsná křesla, která vám mohou pomoci vytvořit v kavárně jedinečný koutek, který dodá místu atmosféru a zákazníci se k vám budou rádi vracet, protože je prostě budou cítit ve vaší kavárně dobře.

Restaurační stoly - postarejte se o své hosty

Chcete, aby místo, které nabízíte svým zákazníkům vypadalo elegantně a zároveň příjemně a pohodlně? Rádi vám pomůžeme s výběrem správného nábytku, který ladí se stylem prostoru. Naše nabídka je velice široká - u nás si vyberete nábytek do nteriéru restaurace i k vybavení venkovní zahrádky. Nezapomeňte na děti a vytvořte jim v kavárně hrací koutek. Hosté se rádi vrátí na dobře připravená a vybavená místa, proto si vyberte kvalitní nábytek do restaurace a kavárny právě u nás.