Aktivní filtry

Venkovní ohřívače

Venkovní topidla mají hodně společného s naším posláním. Máte rádi máj a začátek grilovací sezóny? My také a proto ten název našeho obchodu Majowo.cz - i v máj se změní leden... a také umíme prodloužit letní sezónu.

Proměňte leden v máj s našim plynovým ohřívačem!

Venkovní plynový ohřívač je způsob, jak si užít čas na zahradě, terase nebo na balkoně - když teplota už není nebo ještě není tak příznivá jako v létě. Užívat si na terase nebo balkóně do pozdních chladných večerů nebylo až doposud reálné. My pro vás však máme řešení v podobě venkovního topidla, které prodlouží letní sezónu až o několik desítek dní.

Plynový ohřívač se pomalu stává základním vybavením zahrad, teras, balkónů a altánů. Podívejte se na naši širokou nabídku plynových ohřívačů a vytvořte i vy u sebe na zahradě jedinečnou atmosféru léta v podzimních večerech. Teplota je kolem ohřívače dostačující na to, abyste se nemuseli večer přikrývat dekou nebo utíkat domů pro svetr.

Jak vybrat plynový ohřívač?

Plynové ohřívače jsou rozděleny do dvou typů. Můžete se sami rozhodnout, který splní vaše očekávání. Ale nebojte se, nejste v tom sami. Naši konzultanti jsou Vám k dispozici a připraveni poradit i pomoct s výběrem.Máte dvě možnosti: zahradní slunečníky elektrické nebo plynové. Ty první se nejlépe hodí pro uzavřené místnosti. Jsou napájeny baterií nebo kabelem.

Na druhou stranu plynový ohřívač vzduchu, u kterého se na delší dobu zastavíme, bude perfektní do jiných prostor, zejména otevřených. V závislosti na modelu mají plynové ohřívače různé výkony, ale jedna věc je jistá - výkon je dostatečně velký, aby ohřívač vytopil celý prostor terasy nebo balkonu. Výkon lze přizpůsobit povětrnostním podmínkám - čím je chladněji, tím vyšší výkon lze nastavit. Mobilita je také velkou výhodou plynových ohřívačů. Lze je umístit kamkoli.

Na co dalšího byste si měli dát pozor při výběru venkovního topidla? Samozřejmě na materiál, ze kterého je vyroben. Nejpraktičtější je takový, který je vyroben ze silné oceli - je pevný, odolný proti poškození a stabilní. Dále je dobré vybrat vysoký ohřívač, jelikož tento vytvoří dostatek tepla i ve velkých prostorách.Bojíte se, že plynový ohřívač zkazí dojem uspořádání vaší terasy nebo balkonu? Můžete být bez obav! Z naší široké nabídky si vyberete jakýkoli design, a díky tomu bude i takto praktické zařízení navíc plnit dekorativní funkci. Plynová topidla jsou k dispozici v různých tvarech a barvách. Takový originální doplněk aranžmá dodá vašemu uspořádání také špetku originality.Plynový ohřívač je nezbytným vybavením zahrady, terasy, balkonu nebo altánu pro ty, kteří milují teplo. Neváhejte a objevte kouzlo podzimních večerů!

________________________________________

Pro děti - Zahradní nábytek - Relaxace Párty stany a slunečníky