Jacuzzi - vyberte si zahradní vířivku a vytvořte ideální spa

Zahradní vířivky

Zahradní vířivka, soukromý wellness no nezní to skvěle? Díky našim vířivkám budete moci odpočívat na zahradě jako nikdy předtím! Sny jsou proto, aby se plnily! Zajistíme vybavení a vy máte za úkol trávit čas co nejpříjemnějším způsobem! seznamte se tedy s nabídkou našeho bchodu!.

Zahradní  SPA - sny na dosah ruky

Zahradní SPA vám ušetří spoustu času. Proč cestovat do nejbližšího střediska, když si můžete zařídit wellness na zahradě? Vaše vlastní SPA vám umožní vychutnat si kouzla zahrady, kouzla léta nebo podzimu, kdykoli budete cítit potřebu.

Vracíte se unavení z práce a nic se vám už nechce dělat? Běžte si na chvíli do zahradní vířivky a uvěřte nám, že budete jako vyměnění. Zcela se oddejte příjemné masáži bublinkami a už nic víc nebudete potřebovat.

Díky 10minutové koupeli v zahradní vířivce bude vaše tělo zbaveno nepříjemného napětí způsobeného celodenním stresem. A pokud strávíte ve vířivce půl hodiny? Všechny problémy jsou náhle pryč a zůstane jen blaženost a spousta endorfinů.

Zahradní SPA je také skvělým místem pro trávení volného času, čtení knihy a popíjení osvěžující letní limonády. Můžete relaxovat stejným způsobem jako v křesle nebo na houpačce, ale v případě SPA má relaxace také pozitivní vliv na vaši pohodu a zdraví.


Zahradní vířivka - uspořádejte si zahradu podle libosti

Zdá se Vám, že zahradní vířivka je produkt, který je velký a do zahrady se Vám nehodí? Opak je pravdou, neznáme nic lepšího jako celoroční doplněk na zahradu. Podívejte se na naši nabídku a zjistíte, že vířivka na zahradu je přesně to, co jste doposud hledali.

Poskytujeme profesionální vybavení pro vytvoření soukromého SPA ve vašem prostoru. Díky tomu budete doslova dva kroky od jedinečného pocitu - nechte se rozmazlovat příjemným bubláním vody - ve vířivce ve vlastní zahradě.

Jaké jsou výhody zahradní vířivky?

  •     snížení úrovně stresu
  •     relaxace
  •     navození pohody stimulací endorfinů
  •     snížení pocitu bolesti, např. bolesti kloubů, zad
  •     stimulace krevního oběhu a okysličení těla
  •     odstraňování toxinů z těla
  •     snížení otoku nohou
  •     zmírnění napětí bolesti hlavy


To jsou jen některé z výhod, i když doufáme, že jste si alespoň trochu představili potěšení, které na vás čeká ve vaší domácí vířivce.


Kam instalovat zahradní vířivku?

Než si koupíte zahradní vířivku, musíte zvážit, kam ji umístíte. Kolik místa máte k dispozici? Jakou velikost bazénu si můžete dovolit? Musíte se také rozhodnout, zda budete chtít model pro celoroční nebo sezónní použití.

Místo, kam umístíte vířivku, musí mít přístup k vodě. Budete také potřebovat přípojku ke kanalizaci a samostatný elektrický obvod.

Musíte také věnovat pozornost tvrdosti půdy pod horkou vanou, kterou budete instalovat. Pokud je půda příliš měkká, nebude celá konstrukce dobře podepřena. Je nutné vířivku umístit na tvrdý povrch, který zajistí bezpečné používání.

V majowo.cz si můžete vybrat z široké nabídky vířivek - nabízíme různé tvary, velikosti. To Vám umožní sladit zahradní vířivku s stávajícím zahradním uspořádáním. Zahradní SPA vám dodá spoustu energie pokaždé, když vířivku použijete.