Bazény - vytvořte si vodní park na zahradě

Jejda ... Tato stránka si šla asi odpočinout.
Nezlobte se, každý občas potřebuje přestávku.


Kliknutím na tlačítko se vrátíte na domovskou stránku nebo použijte hlavní menu a přejděte do vybrané kategorie

Pokud potřebujete pomoc - jsme vám k dispozici na telefonním čísle 296 184 066 nebo nám napište na chat (v pravém dolním rohu).

Vraťte se na hlavní stránku

Bazény

Nadzemní bazény, které jsou v naší nabídce jistě potěší každého z vás. Díky širokému výběru si každý bude moci vybrat podle vlastních potřeb. Seznamte se tedy s nabídkou bazénů v našem obchodě majowo.cz!

Jelikož každý z nás rád tráví léto na sluníčku, je potřeba se občas také zchladit ve venkovním bazénu. Dospělý vybírá bazén na zahradu spíše pro relaxaci, děti vidí v zahradním bazénu nekonečné možnosti pro zábavu! Naše nabídka zahrnuje velké zahradní bazény, které lze umístit nejen na zahradu, ale také na terasu. Můžete využít polozapuštěné bazény. Využijte naší nabídky - vyberte si nadzemní bazén pro sebe a vaše zahrada získá nový rozměr.

Bazén na zahradu - osvěžení přímo na zahradě!

Nechcete se trápit ve frontě na veřejný bazén, slunce pálí a vy byste chtěli mít soukromí, ale nějak to na veřejném koupališti není možné... máme pro Vás řešení ve formě našich zahradních bazénů. V naší nabídce najdete levné bazény s filtrací a také velké bazény s konstrukcí. Každý si může vybrat podle vlastních preferencí a potřeb. Neváhejte a udělejte radost sobě i svým dětem. Na naše bazény máme často výhodné akce, čehož je třeba využít.

Kulatý bazén je ideálním řešením na zahradu i terasu, naše bazény jsou jak velké, tak menších rozměrů, proto můžete rámový bazén postavit i na terase a užívat si radovánek přímo v blízkosti domu. Nebo si jen udělejte citronádu a sledujte děti, jak dovádí v bazénu a užívají si teplých letních dnů.


Moderní zahradní bazény - jaký vybrat? Rámové bazény, nadzemní bazény

Zahradní dětské bazény, které nabízíme, se vyznačují velmi odolnou strukturou. Jsou kulatého tvaru a zužují se směrem k vrcholu. Vede se se do nich tedy celá rodina. Naše bazény jsou nejlepší volbou pro domácí bazén, který chcete po létě schovat a netrápit se čištěním a konzervací na zimu. Zahradní nadzemní bazény jsou velice odolné, proto mají dlouhou životnost a můžete je využít po mnoho sezón. Expanzní bazény mají zesílené boční stěny, takže nehrozí, že voda vytéká nebo že se bazén převrhne. Voda z bazénu může být vypuštěna jednoduchým a rychlým způsobem - připojením zahradní hadice k vypouštěcímu ventilu.

Samonosný bazén lze umístit kdekoli. Kdykoli budete potřebovat, můžete jej také vzít s sebou například na dovolenou nebo jej vzít dětem k babičce na prázdniny. Pokud neplánujete žádné výlety, můžete jej mít díky filtraci celé léto rozložený a až začne být chladno, jednoduše jej vypustíte a schováte na další léto.


Jak postait a složit nadzemní bazén

Bazén na zahradě může mít také pozitivní vliv na vaše tělo. Voda uvolní vaši unavenou páteř a zbaví vás svalového napětí. Pomůže vám relaxovat a uvolnit se a další den nabití energií začnete své povinnosti s úsměvem. Zahradní bazén může používat každý bez ohledu na věk.