Bazény - vytvořte si vodní park na zahradě

Bazény

Nadzemní bazény, které jsou v naší nabídce jistě potěší každého z vás. Díky širokému výběru si každý bude moci vybrat podle vlastních potřeb. Seznamte se tedy s nabídkou bazénů v našem obchodě majowo.cz!

Jelikož každý z nás rád tráví léto na sluníčku, je potřeba se občas také zchladit ve venkovním bazénu. Dospělý vybírá bazén na zahradu spíše pro relaxaci, děti vidí v zahradním bazénu nekonečné možnosti pro zábavu! Naše nabídka zahrnuje velké zahradní bazény, které lze umístit nejen na zahradu, ale také na terasu. Můžete využít polozapuštěné bazény. Využijte naší nabídky - vyberte si nadzemní bazén pro sebe a vaše zahrada získá nový rozměr.

Bazén na zahradu - osvěžení přímo na zahradě!

Nechcete se trápit ve frontě na veřejný bazén, slunce pálí a vy byste chtěli mít soukromí, ale nějak to na veřejném koupališti není možné... máme pro Vás řešení ve formě našich zahradních bazénů. V naší nabídce najdete levné bazény s filtrací a také velké bazény s konstrukcí. Každý si může vybrat podle vlastních preferencí a potřeb. Neváhejte a udělejte radost sobě i svým dětem. Na naše bazény máme často výhodné akce, čehož je třeba využít.

Kulatý bazén je ideálním řešením na zahradu i terasu, naše bazény jsou jak velké, tak menších rozměrů, proto můžete rámový bazén postavit i na terase a užívat si radovánek přímo v blízkosti domu. Nebo si jen udělejte citronádu a sledujte děti, jak dovádí v bazénu a užívají si teplých letních dnů.


Moderní zahradní bazény - jaký vybrat? Rámové bazény, nadzemní bazény

Zahradní dětské bazény, které nabízíme, se vyznačují velmi odolnou strukturou. Jsou kulatého tvaru a zužují se směrem k vrcholu. Vede se se do nich tedy celá rodina. Naše bazény jsou nejlepší volbou pro domácí bazén, který chcete po létě schovat a netrápit se čištěním a konzervací na zimu. Zahradní nadzemní bazény jsou velice odolné, proto mají dlouhou životnost a můžete je využít po mnoho sezón. Expanzní bazény mají zesílené boční stěny, takže nehrozí, že voda vytéká nebo že se bazén převrhne. Voda z bazénu může být vypuštěna jednoduchým a rychlým způsobem - připojením zahradní hadice k vypouštěcímu ventilu.

Samonosný bazén lze umístit kdekoli. Kdykoli budete potřebovat, můžete jej také vzít s sebou například na dovolenou nebo jej vzít dětem k babičce na prázdniny. Pokud neplánujete žádné výlety, můžete jej mít díky filtraci celé léto rozložený a až začne být chladno, jednoduše jej vypustíte a schováte na další léto.


Jak postait a složit nadzemní bazén

Bazén na zahradě může mít také pozitivní vliv na vaše tělo. Voda uvolní vaši unavenou páteř a zbaví vás svalového napětí. Pomůže vám relaxovat a uvolnit se a další den nabití energií začnete své povinnosti s úsměvem. Zahradní bazén může používat každý bez ohledu na věk.