Zahradní houpačky - široký výběr zahradních houpaček

Zahradní houpačky

Zahradní houpačky patří do skupiny produktů, o kterých sní téměř každý. Je nejvyšší čas přidat vaší zahradě ještě bezstarostnější nádech. V Majowo jsme připravili modely šité na míru vaší zahradě a vašim potřebám.

Houpačky zahradní patří do kategorie relaxace, ale zároveň nám přináší blaženou zábavu, ke které zdravý rozum nemá ani nejmenší námitky. Houpání je jednoduchý a opakující se pohyb, který má jidinečný vliv na náš organismus i mysl.

Venkovní houpačky pro celou rodinu

Pokud chcete vaší zahradě přidat pěkný akcent, který pro vás bude také místem blaženého odpočinku, a také přidat několik bodů do vizuální vrstvy zahrady - zahradní houpačky jsou přesně to, co hledáte. Připravili jsme nabídku skládající se z různých modelů. Chceme reagovat na vaše potřeby nejlepším způsobem. Najdete zde multifunkční zahradní houpačky, které vám umožní užívat si za různých povětrnostních podmínek. Některé modely mají funkci sklopení opěradla do polohy vleže, takže si můžete na čerstvém vzduchu dopřát i krátké zdřímnutí. Můžete změnit úhel stříšky, pokud chcete odpočívat a opalovat se současně, nebo naopak - chcete-li se chránit před silným slunečním zářením. Některé z našich položek jsou zahradní houpačky vybavené moskytiérou odnímatelnou na suchý zip, která vám umožní chránit se před dotěrným hmyzem, který se snaží rušit vaše okamžiky relaxace.


Jakou houpačku na zahradu vybrat a na co si dát při výběru pozor?

V naší nabídce najdete dřevěné houpačky vyrobené z různých materiálů, s různými stylovými designy a různými funkcemi. Pružné, odolné a bezpečné konstrukce jsou nejčastěji přizpůsobeny skutečnosti, že zahradní houpačky umožňují pohodlné používání třem osobám současně. Při zvažování výběru modelu zahradní houpačky, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám - je dobré, kromě vizuálního hlediska, věnovat pozornost některým technickým údajům. Z jakého materiálu je vyrobena, jaký je systém sedáku, jaké je maximální zatížení, z jakého materiálu jsou vyobeny polštáře?


Zahradní houpačka - další kritéria

Každá dřevěná houpačka na zahradu se může skládat z několika částí (především je to stříška a sedák) vyrobených z různých materiálů, což se projevuje v pohodlí používání. Rozměry jsou v kontextu technických údajů jednotlivých modelů velmi důležité. Pokud nemáte velkou zahradu - bude dobré změřit prostor, kam chcete novou akvizici umístit. Za zmínku stojí také další funkce, kterými je zahradní houpačka pro dva vybavena, například speciální police na nápoje nebo moskytiérou proti hmyzu. Venkovní houpačky jsou ideálním místem nejen pro odpočinek. Je také skvělá pro setkání s přáteli, je to vždy úžasná atrakce pro děti, a co víc - je to také velmi dobré místo pro strávení romantického večera při svíčkách a sklenici vína.


Zahradní houpačka na zahradu nebo terasu

Bez ohledu na to, jak moc se vám líbí váš interiér - zahrada má své jedinečné kouzlo a každý rád tráví volnou chvíli na zahradě. Kdo z nás nepotřebuje kontakt s přírodou, neomezený odpočinek na čerstvém vzduchu? Proto je zahrada tak neocenitelným místem a zahradní houpačka vám chvíle na ní strávené ještě více zpříjemní. Zahradní houpačka nás fascinuje od útlého věku. Díky moderním a elegantním modelům se můžeme směle dopřát houpání a zcela ignorovat věk. Správně vybraná zahradní houpačka je prostě dobrá investice. Doporučujeme seznámit se s nabídkou našeho obchodu a vybrat si produkt odpovídajísí vašim představám. Věnujte pozornost výrobě, konstrukci a vzhledu houpačky. Pokud potřebujete naši pomoc - neváhejte se na nás obrátit. Čas na zaslouženou relaxaci se svými blízkými! V naší nabídce najdete kvalitní levné zhradní houpačky, ale také houpačky na zahradu dražší, které jsou více propracované a umožní Vám maximálně relaxovat v luxusních podmínkách.


Závěsná křesla - Lehátka - Houpací sítě - Slunečníky - Sestavy zahradního nábytku