Závěsné houpací křeslo - užijte si relaxaci v plné míře

Závěsná křesla

Závěsné křeslo je dokonalým řešením pro osoby, které si chtějí odpočinout na své zahradě jedinečným způsobem. Pokud hledáte něco moderního a mimořádně pohodlného - kombinace křesla a houpací sítě pro vás bude pravděpodobně opravdu dobrou volbou. Můžete se houpat, můžete si přečíst knihu nebo si zdřímnout. Ať si vyberete cokoli - budete se cítit opravdu pohodlně a výjimečně.

Majowo nabízí mnoho různých modelů. Každé závěsné houpací křeslo má jiný styl, jiné materiály a jiné rozměry. Většina našich produktů je k dispozici v různých barvách - liší se hlavně dostupnými barvami polštářů.

Závěsné houpací křeslo

Upřímně řečeno, neexistuje jediné správné pravidlo pro určení kde závěsné křeslo umístit. Závěsné křeslo může být umístěno jak uvnitř - například v obývací pokoji nebo ložnici, tak i venku - třeba přímo na zahradě nebo na terase. Můžete si vybrat dvě závěsná křesla a použít je jako alternativu místo židlí nbo klasických křesel. Můžete je také umístit vedle zahradního nábytku a vytvořit tak dodatečné míst a zároveň jedinečnou dekoraci. Je také třeba zdůraznit, že většinu modelů je poměrně snadné řemístit. Pokud vás překvapí náhlý letní déšť, přeneste závěsné křeslo pod střechu a relaxujte dál.


Které závěsné křeslo byste si měli vybrat?

Při výběru konkrétního modelu je dobré věnovat pozornost vizuálnímu aspektu. Vzhled polštářů hraje v tomto případě velmi důležitou roli - jsou k dispozici v mnoha barevných variantách. Součástí kompletu jsou polštáře na sedáky, ale pokud chcete, není problém s dokupením jiných barev nebo vzorů. Dalším kritériem ovlivňujícím vzhled (i kvalitu) jsou materiály, ze kterých je závěsné křeslo vyrobeno. Naše nabídka zahrnuje hlavně ocelové rámy lakované práškovou metodou a samotné křeslo vyrobené z umělého ratanu.


Závěsné křeslo vhodné na vaši zahradu

Většina závěsných houpacích křesel je přizpůsobena k použití jednou osobou. Maximální zatížení je obvykle 130 kilogramů. Pokud má být houpací křeslo kusem nábytku, který používáte při trávení času s přáteli nebo členy rodiny - vyberte si několik modelů nebo je zkombinujte s houpačkou. Naše nabídka však zahrnuje také závěsná křesla pro dvě osoby, která mohou být také skvělou součástí houpací soupravy.


Závěsné křeslo - originální, pohodlné, univerzální

Jak jsme již zmínili - pro závěsná křesla nejsou žádná omezení. Vypadají skvěle v interiéru, na terase nebo v zahradě. Jsou opravdu univerzální. Většina modelů vypadá dobře v moderní i klasické zahradě. A co víc - díky jednoduchému a originálnímu tvaru lze závěsné křeslo směle umístit v pokoji - například když začíná být zima. Správně vybrané závěsné křeslo je skvělou investicí, která vám umožní trávit čas jedinečným způsobem. Bez ohledu na to, jakou formu odpočinku zvolíte - tato kombinace standardního křesla s houpací sítí vám umožní užít si ještě většího potěšení a jedinečné relaxace na zahradě.


Grily - Lehátka - Houpací sítě - Slunečníky - Sestavy zahradního nábytku