Závěsná brazilská křesla - houpací závěsné křeslo k relaxaci

Brazilská závěsná křesla

Brazilské křeslo je horkým trendem posledních sezón. Vybavte jimi svoji terasu nebo byt a budete mít houpání a spoustu dalších potěšení na dosah ruky.

České zahrady se zaměřují na moderní vybavení! Samozřejmě mluvíme o těch prvcích, které vám pomohou se odreagovat, to nejlepší z MAJOWO! Brazilské křeslo je jedním z nezbytných prvků dnešní zahrady pro úplnou relaxaci! Hledáte závěsné křeslo na balkon? Jste tedy na správném místě, protože brazilské závěsné křeslo působí také jako houpací síť působit jako houpací síť. Seznamte se s naší atraktivní nabídkou.

Co je to brazilské křeslo?

Brazilské křeslo je název, který v sobě neskrývá nic jiného než velmi pohodlné závěsné křeslo na zahradu nebo balkon. Alternativně lze v tomto případě použít název houpací síť, ale zcela nevyjadřuje, jak se brazilské křeslo používá. Houpací síť je spojena s polohou vleže, zatímco toto konkrétní křeslo umístěné na zahradě nebo na balkoně poskytuje skutečně pohodlí při sezení. Design křesla je promyšlený tak, aby je bylo možné zavěsit na strop nebo na větev.

Brazilské křeslo se skládá ze tří základních prvků: háku v jeho horní části (upevňovací prvek), tyče a sedáku. Tento design je nejen pohodlný, ale také odolný. Stačí mít k dispozici míst pro zavěšení a můžete se oddat příjemnému houpání.


Brazilské křeslo - výhody

Největší výhodou brazilského křesla je, že plní funkci podobné klasické houpací sítě. A s čím je taková houpací síť spojena? Samozřejmě, s příjemným odpočinkem. Rozdíl je v tom, že v tomto případě zaujmete polohu vsedě, ne v poloze vleže. Díky tomu lze brazilské křeslo použít k příjemnějším činnostem - nejen k ležení. Můžete si v něm vypít dobrou kávu. Nemluvě o příjemném čtení pěkné knihy!

Síťové křeslo v brazilském stylu je také ideální pro práci na notebooku! Pracujete na dálku a každý den sedíte před stejnou bílou zdí, až se cítíte naštvaní? Jděte ven, pohodlně se usaďte do závěsného křesla brazil pracujte. Pohodlná poloha pro páteř Vám jistě ulehčí.


Brazilské závěsné křeslo - kde ještě lze použít?

Brazilské křeslo je praktický nákup, který můžete použít nejen na zahradě, na balkóně nebo na terase. Můžete je dokonce vzít s sebou na výlet, například na vysněnou dovolenou v zahraničí. Stačí složit rám samostatně, materiál zvlášť a dát je do kufru auta.

Tento typ závěsného křesla můžete použít i doma! Originální křeslo zavěšené v ložnici nebo v obývacím pokoji vám umožní relaxovat i za nepříznivého počasí.

Máte děti? Tím víc si objednejte brazilské křeslo, která bude fungovat také jako houpačka. Pro děti je to opravdový zážitek a pro dospělé ... chvíle odpočinku, protože děti se na houpačce zabaví opravdu dlouho.

Plastové zahradní židle se stávají minulostí. Buďte in a vybavte svou zahradu nábytkem, který je nejen pohodlný, ale také estetický. Potěšte své hosty. Pokud chcete své terase dát neobyčejný vzhled, změnit něco v dekoraci obývacího pokoje nebo vyměnit předpotopní balkonové židle za něco originálního, pak vězte, že tento typ závěsného křesla určitě nezůstane bez povšimnutí. Jeho působivý vzhled bude vyhovovat vkusu všech.


Grily - Lehátka - Houpací sítě - Slunečníky - Sestavy zahradního nábytku