Zahradní párty stan je ideální pro zahradní oslavy a párty

Párty stany

Zahradní párty stan je jako z amerických filmů. Útulná atmosféra, čerstvý vzduch a malé lampičky jako osvětlení. No není to jako v romantickém filmu?

Zahradní altány jsou speciální typ zahradního párty stanu, který vám umožní pohodlně a příjemně trávit čas venku, bez ohledu na počasí. Díky našemu zahradnímu altánu budete chtít trávit volný čas pouze zde v blízkosti svých přátel nebo rodiny!

Zahradní párty stan je ideální pro zahradní párty nebo oslavu na zahradě. Bez ohledu na počasí můžete pozvat hosty a budete mít jistotu, že dobrou náladu Vám nic nezkazí. Altán Vás ochrání před případným deštěm nebo naopak při slunečních úpalech a vy si budete moci v klidu užít zahradní oslavu i přízeň blízkých.

Pokud pracujete z domova, můžete i svou práci přesunout ven jelikož máte náš zahradní altán! Pohodlně se posaďte, položte potřebné materiály a… pracujte. Obklopen se příjemnou atmosférou, kterou Vám dopřejí zpívající ptáci a prostředí zeleně na zahradě. pracovní povinnosti se hned stanou příjemnějšími.

Jaký zahradní altán vybrat?

Zahradní altán plní podobné funkce jako dřevěné posezení. To znamená, že poskytují prostor pro zahradní párty nebo pro volný čas umožňuje trávit čas venku za téměř jakéhokoli počasí. Jaký je rozdíl mezi dřevěným posezením a párty stanem? Zahradní párty stan můžete po oslavě složit a využít prostor na zahradě k jiným činnostem. Zahradní altán také můžete na zimu uschovat a nemusíte si lámat hlavu s impregnací a konzervací před zimou. jednoduše dejte altán do sklepa nebo zahradního domku a na jaře jej znovu rozložte - je to praktické a ekonomické řešení.

Venkovní stan je velice jednoduchý v montáži - je lehký, takže skládání a rozkládání nebude působit žádný problém. A kromě těchto velkých výhod je zde ještě jedna - stejně jako dřevěné posezení vypadá zahradní altán z majowo velmi dobře. Připravte se na neohlášenou návštěvu vašich přátel. Proč? Protože pokud tam přidáte nějaké dekorace, např. LED lampy nebo barevné polštáře, hosté vás nebudou chtít opustit.


Druhy zahradních altánů

Zahradní altány nebo párty stany najdete v různých tvarech, velikostech i barvách. V našem obchodě najdete také levné párty stany. Nejoblíbenějším je zahradní altán 3x3, tedy čtvercový altán. Sníte o asymetrickém tvaru nebo se zvýšenými stěnami? Vyberte si z otevřených, polootevřených a plných párty stanů. Otevřené poskytují ochranu hlavně před sluncem - podobně jako slunečník. Polootevřené altány chrání deštěm a větrem. A plné altány jsou nejlepší pro využití zejména v noci. Naše altány s moskytiérou jsou skvělým řešením pro večerní akce, kdy můžete bez problému svítit uvnitř altánu a žádný dotěrný hmyz Vás nebude obtěžovat. Je samozřejmě důležité, aby byl zahradní altán vyroben z odolného materiálu, který bude pevný i po několika sezónách. Protože myslíme o dobru našich zákazníků, připravili jsme pro vás ty nejkvalitnější produkty, které budou ideálním praktickým i estetickým doplňkem vaší zahrady.


Výhody zahradního párty stanu. Kam zahradní altán umístit?

Párty stany by měly fungovat pro posezení a pohoštění. Proto je dobré umístit párty stan v blízkosti domu. Pokud chcete v zahradním altánu relaxovat a odpočívat po náročném dni, bude dobré vybrat si místo, kde Vás nebude nic rušit - tedy dál od silnice, od dětského hřiště, nejlépe do místa s květinami a stromy. Můžete si vedle altánu zavěsit houpací síť a vaše zahrada se vám začne líbit víc než obývací pokoj!


Příslušenství k zahradním altánům

Zahradní altány můžete ještě více zdokonalit a cítit se v nich ještě lépe. Je příjemné odpočívat na čerstvém vzduchu a proto nabízíme altány s moskytiérou, aby byly vaše chvíle relaxace ničím nerušeny a především ne hmyzem! Dalším elegantním doplňkem je osvětlení altánu. Velice pěkné a efektivní řešení jsou žárovky ustaveny jako lampiony. Osvětlení se samozřejmě osvědčí nejen jako dekorativní prvek, ale také jako čistě praktický doplněk.