Grilovací nářadí a příslušenství má velký význam při přípravě jídel.

Příslušenství ke grilování

Příslušenství ke grilování jako je grilovací náčiní je nedílnou součástí každého grilování. Bez grilovacího náčiní se pořádná zahradní oslava prostě neobejde, ačkoliv se zdá být příslušenství ke grilu maličkostí.

V našem internetovém obchodě Majowo.cz si dobře uvědomujeme význam grilovacího příslušenství a proto jsme pro Vás připravili nabídku bohatou na různé grilovací náčiní, kartáče, ale i rošty ke grilu nebo kleště na ryby.

Grilovací příslušenství - příprava

Milujeme chvíle, kdy rozpálíme gril, popíjíme dobrý nápoj a čekáme, až bude jídlo hotové. Tomuto však předchází ještě zapálení grilu. Pokud máte gril na dřevěné uhlí, je tento proces trošičku složitější a hlavně může být problém s rozpálením uhlí. Máme pro Vás však řešení - ruční dmychadlo. Ručním dmychadlem bez problému rozpálíte dřevěné uhlí a nebudete unavení z rozfoukávání pusou. Připravili jsme také dmychadlo pro milovníky klasiky. Kožený měch s dřevěnou rukojetí a kovovou špičkou - takové retro dmychadlo upoutá jistě pozornost nejednoho hosta. Nejen efektivní a funkční příslušenství, ale také detail nám pomůže vybudovat mimořádnou atmosféru během večerní hostiny s našimi blízkými.

Sada grilovacího náčiní

Když je za námi rozpálení grilu, je čas přejít do další fáze a začít grilovat. Výběrem správné sady grilovacího náčiní a zástěry se můžete od samého začátku setkání cítit jako šéfkuchař. Dobrý vzhled samozřejmě nestačí. Velkou výhodou zástěry v kombinaci s rukavicemi je, že příprava grilovaných pochoutek je jednoduše pohodlnější. Kromě grilovacího nářadí také doporučujeme štětečky na marinádu nebo komplet misky se štětečkem. Usnadní Vám to rozhodně přípravu grilovaných jídel.

Kromě toho je dobré mít po ruce i jiné praktické grilovací příslušenství, jako je rošt na ryby, stojan na kuře, smaltovaný podnos, kámen na pizzu nebo všechny druhy kleští, vidliček a grilovacích obraceček.

Správné grilovací příslušenství vám usnadní práci, budete mít z grilování ještě větší radost. Teď už jen stačí dobrý humor a přátelé, se kterými se budete dobře bavit nejen během grilování, ale také po něm.

Pokud jste někdy uspořádali večírek doma nebo na zahradě - určitě znáte tu nejméně příjemnou část večera, kterou je… úklid. Všechno chutnalo úžasně, hosté odešli spokojení a všichni chválili jaký jste dobrý kuchař a mistr grilování. Jedním slovem - máte za sebou úspěšný večer. Nyní je však třeba uklidit popel a umýt rošty od napálených marinád. Pravděpodobně jen pro někoho je to příjemný úkol. Naštěstí s námi a našimi produkty bude pro Vás úklid hračka. Správný kartáč na rošt s měděným drátem vám umožní rychle odstranit nečistoty a rychle připravit gril pro další použití. Vyberte si správné příslušenství pro čištění grilu z naší široké nabídky na webových stránkách majowo.cz a užijte si úspěšné grilování - od přípravy až po úklid.

Nezapomeňte, že podrobné informace o sadách grilovacího náčiní, o jednotlivých modelech grilovacího příslušenství a jejich funkcích najdete v popisech produktů.