Gril - jedno ze základních vybavení zahradního posezení

Grilování

Zahradní gril je nenahraditelný. Dokážete si představit příjemný letní večer, který strávíte posezením na zahradě a ... nebudete grilovat? Pravděpodobně ne, gril jako nedílnou součástí Vaší zahrady!

Večerní grilování je skvělou příležitostí pozvat své přátele a strávit s nimi čas opravdu jedinečným způsobem. Setkání, rozhovory a jedinečná atmosféra. Všichni to milujeme. Posedět, grilovat, jíst a dobře si popovídat. Grilování vždy zpříjemní chvíle strávené se svými blízkými, dobré jídlo je základ všeho. S našimi grily toho dosáhnete velice snadno!

Grilování tradicí

Grilování se pomalu stává tradicí. Dnes je stále obtížnější představit si odpočinek na zahradě, kdy večer nepřipravujete gril a nevoní grilovaná krkovička nebo zelenina.

Gril z Majowo má mnoho jmen. I když se řídíme jedním velmi jednoduchým pravidlem - připravili jsme modely, které díky použitým řešením splní potřeby a očekávání i těch největším milovníkům grilování. Můžete využít tradiční gril na dřevěné uhlí nebo moderní plynový gril.


Gril - jeho výhody

Pravděpodobně jste si toho dobře vědomi, ale chceme vám krátce povědět, co grilování přináší vám i vaší zahradě - a proč je nezbytné gril mít. Každý miluje si po dlouhém náročném dni odpočinout na zahradě, ale představte si, že můžete ještě více zdokonalit atmosféru odpočinku... Vůně grilované zeleniny, klobásky a masa je jedinečná. Uvolněná atmosféra, skvělí přátelé nebo jen rodina, zkrátka příjemné chvíle strávené na zahradě. V naší nabídce najdete nejen zahradní nábytek, ale také širokou nabídku grilů různých velikostí a hlavně s různými funkcemi. Každý si tak u nás může vybrat gril podle vlastních představ a především podmínek, které pro gril má. Máte velkou zahradu? Zvolte velký gril na kolečkách s víkem. Máte malý balkon? Zvolte elektrický gril nebo bezdýmný gril. Milujete opékání buřtů? Zvolte naše přenosné ohniště.

Vidíte? Výběr je opravdu obrovský, promyslete si kolik osob chcete hostit, kde gril umístíte a už víte, jaký gril vybrat. Samozřejmě jsme tu vždy pro Vás, abychom Vám mohli poradit! Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem!


Jaký gril zvolit?

Pokud si chcete být jisti, že steak budete grilovat rovnoměrně, bude jistě tou nejlepší volbou plynový gril. Opravdu záleží na preferencích uživatele, ale jednoznačně plynový gril se stává v posledních letech jedničkou na trhu. Tajemství spočívá ve skutečnosti, že zakoupením správného grilu můžete svým blízkým podávat lahůdky, za které by se ani ten nejlepší kuchař nestyděl, a dělat to s velkým přesvědčením. Díky plynovým grilům je grilování hračkou a vyhnete se tak připáleným pokrmům. Schopnost regulovat teplotu grilu je velkou výhodou.


Nelze však popřít, že klasický gril na dřevěné uhlí má své vlastní kouzlo. Praskání uhlí a odkapávání tuku, který zapálí oheň, jsou jen malou částí seznamu faktorů, které přispívají ke skutečně jedinečné atmosféře. Majowo nabízí modely, které se liší funkčností, materiály, velikostmi i tvary. Některé modely mají také kolečka pro snadné přemístění. Jiné jsou s víkem, jiný gril má dva rošty - stačí si jen vybrat.

Gril je řešením nejen pro osoby, které mají velkou zahradu. U nás si gril vyberou i osoby, které mají k dispozici balkon nebo terasu. Veškeré informace o produktech naleznete na stránkách produktu, případně v jejich detailech.


Párty stany a slunečníky - Pěstování rostlin - Pro děti - Dům - Úložný prostor na zahradě - Přímotopy a ohřívače