Přímotopy a ohřívače - pro zahřátí doma i na terase nebo zahradě

Přímotopy a ohřívače

Správné vytápění domu je velice důležité, pokud přijdou mrazivé dny a chcete se cítit příjemně a pohodlně. Existuje mnoho způsobů, jak vytápět dům. Nabízíme vám několik zařízení k použití. Elektrické přímotopy nebo možná konvektory, které můžete umístit kdekoli. Seznamte se s naší nabídkou.

Přímotop, olejový radiátor

Náklady na vytápění v zimní sezóně jsou často poměrně vysoké. Zvláště v těch domácnostech, kde mají obyvatelé velmi rádi teplo. Jaký je nejlepší způsob, jak ušetřit na vytápění? Tam, kde není nutné topit celý den nebo dokonce celý večer, se můžete rozhodnout neinstalovat tradiční radiátor, tedy neinstalovat ústřední topení. Kotelna, nevyužitá koupelna, domácí tělocvična, dílna, garáž. Míst, která nepotřebují neustálé topení, je opravdu mnoho. Co tedy však dělat, když náhle potřebujete v této místnosti teplo, ale pouze na omezený čas? Dobrým řešením je právě přímotop. Jedná se o elektrický přímotop nebo olejový radiátor, který se vyznačuje tím, vytvoří rychle teplo v místnosti.

Rozhodnutím o koupi takového zařízení máte možnost zatopit si kdekoli zrovna potřebujete a nemusíte kupovat více takových zařízení. Stačí jedno, jelikož přímotopy jsou přenosné a skladné. Rovněž je dobré vědět,  že olejové radiátory uchovávají teplo po dlouhou dobu - dokonce i po vypnutí. Díky tomu ušetříte spoustu energie a tím i peněz.


Termoventilátor. Nestárnoucí přímotop

Termoventilátor - známé zařízení pro vytápění místností. Toto malé zařízení je velmi praktické a mobilní. Snadno se skladuje i přemisťuje (snadněji než olejové radiátory popsané výše), a to hlavně proto, že termoventilátory jsou lehké. Nezabírají mnoho místa, takže je v zásadě lze trvale umístit do jedné místnosti a přesouvat pouze v případě potřeby. Termoventilátor má jen výhody! Rychle prohřeje místnost a navíc na můžete nastavit topný výkon termoventilátoru.

Koupelna je pravděpodobně jedním z nejlepších příkladů místností, kam můžete umístit termoventilátor. V koupelně je nejdůležitější rychlé zahřátí. Termoventilátor vám umožní rychle vyhřát místnost, takže ušetříte čas, energii i peníze.


Venkovní topidlo pro podzimní večery na terase

A co venkovní vytápění? Například balkony nebo terasy, kde pravděpodobně rádi trávíte podzimní večery? I zde máme řešení. Plynové topidlo, které umístíte na otevřených prostranstvích zpříjemní chvíle strávené s přáteli na čerstvém vzduchu až d pozdních hodin.

Pokud jste nikdy takové zařízení sami nepoužívali, pravděpodobně jste ho viděli v restauraci, kde hosté sedí za chladných letních večerů venku. Je to venkovní plynové topidlo, které vám umožní sedět na útulné terase a užívat si poslední chvíle před zimou. Překvapte své hosty tím, že jim navrhnete večírek venku a oni budou mile zaskočeni! Vezměte je na balkon nebo terasu a dejte jim šanci zažít to, co ještě neznají.

V naší nabídce najdete přímotopy k domácímu užití jako jsou olejové radiátory, elektrické přímotopy nebo termoventilátory, ale najdete u nás také plynová venkovní topidla určená na zahradu, balkon nebo terasu.


Seznamte se s naší širokou nabídkou.