Aktivní filtry

Židle do jídelny a kuchyně

Kuchyně je velmi specifické místo. Zde se připravují jídla, ale také často kvete rodinný život. Kuchyně bývá dnes velmi často spojena s jídelnou - vybavte tedy svoji jídelnu stolem a stylovými jídelními židlemi. Jak si vybrat ty správné židle do kuchyně? Níže jsme připravili několik slov na toto téma. Inspirujte se několika typy.

Kuchyňské židle jsou tematickou řekou. Vzhledem k tomu, že na trhu existuje mnoho různých nabídek, není výběr konkrétního typu jednoduchý. Možná stojí za to začít tím, jak vypadá váš život v kuchyni? Je třeba si uvědomit, že kuchyň neslouží pouze pro přípravu jídel. Na základě vašeho přístupu k této místnosti si vyberte židle, které budou tvořit ve Vaší jídelně jedinečnou atmosféru a odrážet vaši osobnost.

Jídelní židle - kritéria výběru

Stůl je místem pro rodinná setkání - to víme již dlouho. Když však ke stolu vyberete pohodlné stylové židle, budete chtít v jídelně trávit ještě více času. Pokud vy a vaše rodina máte specifickou lásku ke kuchyni, bude role kuchyňských židlí ve vašem domě opravdu důležitá. Pohodlné kuchyňské židle vám umožní příjemněji trávit čas společně. Elegantní kuchyňské židle vám umožní cítit se jako v obývacím pokoji. Moderní kuchyňské židle vám umožní cítit se jako ve středu světa.

Jaká jsou nejdůležitější praktická kritéria, která vám umožní vybrat si židle do kuchyně, se kterými budete spokojeni? Zde jsou:

Stůl a židle do kuchyně jsou neoddělitelnou jednotou, takže židle by měly být sladěny se stolem

Snadné použití - měkké sedadlo a pohodlné opěradlo by mělo být samozřejmostí

Výška a šířka - jídelní židle by měly mít sedadlo odpovídající šířky a dostatečně vysoké opěradlo, aby se záda při sezení neunavila

Sladění interiéru - styl jídelních židlí by měl být sladěn s přijatým stylem interiéru nebo naopak by měla být jídelní židle z úplně jiného stylu a můžete tak vytvořit jedinečný eklektický styl v jídelněNebo možná hledáte pro kuchyň jiné než výše uvedené židle? Chcete umístit židle k pultu a potřebujete jen dva kusy? Vsaďte na jednoduchost. Vyzkoušejte jídelní židle s kovovými nohami, geometrickými tvary - vyzkoušejte jídelní židle ve stylu loft. Můžete také vyzkoušet plastové židle - lehké, snadno přenosné a nedestruktivní k podlahám. Trh dnes nabízí široký výběr plastových židlí v moderním stylu.

Jídelní židle

Pokud je vaše jídelna samostatnou místností a její styl nemá nic společného se stylem kuchyně, pak můžete experimentovat a vybrat si úplně jiný styl než máte v celém bytě nebo domě. Stůl a židle jsou reprezentativním nábytkem. Jsou nejblíže každému ze členů domácnosti a hostům, proto je jejich výběr podstatný a záleží, aby byly židle a stůl vkusné a zároveň pohodlné.

Můžete si vybrat jednoduchou, minimalistickou formu se zaměřením na funkci, kterou mají plnit. Můžete také vsadit na čalouněné židle s prošíváním.

Pamatujte však, že jídelna spojená s kuchyní má jiná pravidla. Je to v podstatě jedna místnost, která by měla být správně uspořádána. Rozdíly ve stylech mohou být viditelné, ale je nutné je míchat stylově a s rozumem, aby celek nepůsobil chaotickým dojmem.

Ve společnosti Majowo.cz nabízíme široký výběr kuchyňských a jídelních židlí. Podívejte se jakou nabídku jsme pr Vás připravili.