Slunenčí stinící plachta je skvělým řešením zastínění dětského bazénu

Stínicí plachty

Stínící plachta je moderní způsob zastínění vaší zahrady. Zahradní plachta vám umožní odpočívat ve stínu a užít si čerstvý vzduch.

Stínící plachty - k čemu slouží?

Vážíme si vašeho odpočinku a relaxace. Víme, že dovolenou plánujete s dostatečným předstihem, protože víme, že má blahodárný účinek na vaše zdraví, duševní stav a energii. Každý z nás také rád využívá krásné víkendy, kdy svítí slunce k odpočinku nebo aktivní relaxaci. Stále více osob se stará, aby zahrada mohla být prostorem pro trávení volného času. A my si uvědomujeme důležitou roli, kterou odpočinek hraje ve vašich životech. Letní odpočinek na zahradě může být spojen se spoustou zábavy a my Vám pomocí našich produktů vytvoříme ještě příjemnější podmínky pro trávení času na zahradě za slunečních dnů. Naší sluneční plachtou zastíníte každý prostor, který potřebujete.


Co je sluneční plachta?

Není snadné naplánovat zahradu tak, aby byla prostorem pro dobrý odpočinek. Pokud právě stavíte svůj nový domov, máte spoustu prostoru pro tvorbu. Pokud ne, musíte přemýšlet o tom, co a jak je možné změnit, abyste vytvořili dokonalý prostor pro relaxaci.

Vzhledem k tomu, že terasu orientujeme většinou tak, aby na ni svítilo sluníčko co nejdéle, je dobré přemýšlet také o jejím zastínění, protože ne vždy je ostré slunce žádané. Nejlepším a nejpohodlnějším řešením je instalovat stínicí plachtu na terasu. Toto řešení je velice moderní a zároveň praktické. Sluneční plachtu na terasu můžete natáhnout nad terasu když potřebujete a sundat ji, když už slunce tolik nepálí.

Plachtana terasu je velký kus materiálu, který se snadno rozprostírá nad místem odpočinku, například terasou. Můžete ji umístit prakticky kamkoli, abyste získali co nejvíce zastíněné plochy.


Kam umístit sluneční plachtu?

Kromě velmi praktické funkce je stínicí plachta také krásnou dekorací. Sluneční plachta na terasu je skvělou volbou. Na první pohled je okouzlující, připomíná klidné moře plné plachetnic. A o tom je toto srovnání. Pokud je tu plachta, tak i moře. Pořiďte si sluneční plachtu a její pouhá přítomnost na vás bude působit jako klidné moře zářící na slunci. Navíc si zapněte uklidňující hudbu, přečtěte si dobrou knihu a dopřejte si vysněnou dovolenou u sebe doma.

Sluneční plachta nepromokavá je k dispozici v různých barvách, takže si ji můžete vybrat pro uspořádání terasy nebo zahrady. Není to všechno. Můžete si také vybrat z různých tvarů plachet - nabízíme standardní trojúhelníkové a čtvercové plachty, které můžete volně připevnit ven.

Naše stínící plachty jsou odolné vůči skvrnám, takže se nemusíte bát, že po krátké době ztratí svůj ohromující vzhled. Jsou vyrobeny z polyesteru, neabsorbují vodu ani nejsou náchylné ke znečištění. Materiál je pružný a nemačká se, takže vypadá stejně dobře jak před rozložením, tak po používaní. Snadno se vrací do předchozího stavu, a proto je tak oblíbený.


Sluneční stínicí plachty - levně

Vzhledem k tomu, že nepromokavé stínící plachty nevyžadují složitou montáž, nezabírají mnoho místa a lze je kdykoli snadno přemístit, jejich cena je ohromující. Velmi nízká cena Vás zaujme a již nebudete chtít nic jiného. Stinící plachta je prostě to nejlepší v jednom.


Kde bude nejlepší využít stínicí plachtu?

Stínící plachty na balkon nebo také sluneční clona na balkon jsou vhodné zejména na malé plochy. Díky nim můžete zastínit před sluncem přesně tolik prostoru, kolik je potřeba. například prostor na stoly při večírku, balkonové posezení nebo napřílad dětský bazén, který je umístěn na přímém slunci. Stínicí plachta nad dětský bazén je jednou z nejčastější volbou při nákupu. Zahradní plachtu můžete umístit také na otevřených terasách. Taková místa určená k odpočinku bezpodmínečně potřebují ochranu před sluncem.


Stínicí plachta - shrnutí

Sluneční plachty jsou prvky zahradního nebo terasového vybavení, které:

- lze přesunout na jakékoli místo

- jsou snadno sestavitelné

- jsou lehké, protože se skládají pouze z materiálu a spojovacích prvků

- jsou k dispozici v různých tvarech a barvách za nízkou cenu