Houpací sítě - místo k relaxaci, zavěste zahradní houpací síť

Houpací sítě

Houpací sítě vám umožní odpočinout si a příjemně relaxovat. Pláž, voda, palmy a osvěžující nápoj. Můžete se cítit jako na úžasné dovolené a přitom zůstat ve své dokonalé zahradě.

Tím jsme se řídili při vytváření nabídky pro vás v Majowo. Co kdybyste si odpočinuli? Zahradní houpací síť vám dá pocit nedbale stráveného času. Skutečný, zasloužený odpočinek. Připravili jsme modely, které se hodí do vaší zahrady. Nyní si můžete užít dovolenou snů, aniž byste opustili zahradu. Vaše očekávání. Vaše pravidla. Bude to neuvěřitelně dobrý čas!

Houpací síť vám umožní dokonale si odpočinout

Odpočinout si. Jediné, na co myslíte, je „tady a teď“. Když je dobré počasí, můžete se oddat relaxaci a užít si zahradu. Ležíte ve stínu, jste obklopeni smyslnou vůní rostlin a krásným výhledem na váš domovský chrám odpočinku. A navíc - jedinečné pocity jemného houpání.

Houpací síť se může lišit hlavně přípustnou hmotností uživatele, rozměry, vzorem a materiálem, ze kterého byla vyrobena. V naší nabídce najdete hlavně modely o délce 200 centimetrů. Základní rozdělení v rozsahu šířky je od padesáti do stopadesáti centimetrů. Maximální uživatelská hmotnost houpacích sítí, kterou najdete v naší nabídce, je od 120 kilogramů do 150 kilogramů. Každá zahradní houpací síť je pečlivě vyrobená a rafinovaná. Najdete oblíbené modely ze síťoviny nebo bavlny.


Kam instalovat zahradní houpací síť?

A teď bychom vám rádi představili všechny naše nápady na místo, o kterém si myslíme, že by bylo nejlepším řešením. Důležité je, že závěsné houpací sítě je často nutné přizpůsobit stávajícím podmínkám. To však neznamená, že nemáme dobrý nápad na využití! Víme, že by bylo ideální, kdyby zahradní houpací síť byla mezi dvěma palmami. Bohužel - v případě velké většiny zahrad v Česku to není možné. Na druhou stranu je potřeba jen trochu představivosti. Kromě toho, existuje tak obrovská škála rostlin, kterými obohacujeme naše zahrady, že palmy opravdu nepotřebujete. V případě houpacích křesel stačí jedno místo pro efektivní instalaci. Pokud mluvíme o klasických houpacích sítích - jedním z nejpopulárnějších řešení jsou dva stromy nebo jeden strom a další prvek na druhé straně pro připevnění obou konců. Někdy se však stane, že i přes naši velkou touhu nenajdete místo, které by vyhovovalo vašim potřebám. V takové situaci může být řešením speciální rám, na který nainstalujete naši zahradní houpací síť. Je však třeba věnovat pozornost otázce bezpečnosti. Bez ohledu na to, k čemu bude houpací síť připevněna, je nutné ověřit pevnost tohoto řešení. Blažené houpání bude úspěšným odpočinkem pouze tehdy, když jsme přesvědčeni o své vlastní bezpečnosti.


Houpací síť - příslušenství a okolí

Mnoho osob, které nás navštívili v Majowo, se rozhodlo zvolit speciální příslušenství pro houpací síť. Základní výhodou, kterou vám chceme doporučit, jsou polštáře. Polštář může být opravdu skvělým doplňkem, ale je třeba dbát na to, aby houpací síť odpovídala jeho tvaru nebo naopak. Někteří také věnují pozornost skutečnosti, že poblíž je malý stolek nebo police, kam můžete uložit drobné předměty, například sklenici nebo knihu. Podle našeho názoru je to zajímavé řešení, které stojí za zvážení. Ale jsme také přesvědčeni o samotné hodnotě bezstarostného houpání v síti bez jakýchkoliv doplňků. Existuje však ještě jeden - nesmírně důležitý bod. Jak jsme již zmínili, někdy je třeba houpací síť přizpůsobit podmínkám v naší zahradě. Přesto výběr místa v naší zahradě může být pro naše pohodlí velmi důležitý. Hlavním bodem je, zda zvolíme prostor ve stínu nebo prostor, ve kterém budeme vystaveni slunci. Druhým aspektem je, v blízkosti jakých rostlin houpací síť zavěsíte. Je to důležité zejména tehdy, kdy má vaše zahrada spoustu zeleně, že se v každém místě můžete cítit jinak.


Houpací síť na zahradě - proč je dobré ji mít?

Je známé, že houpací pohyby uklidňují naše smysly již od útlého věku. Proto není nic lepšího než si odpočinout v zahradní houpací síti při jemném houpání. Síť vás obejme, takže se budete cítit bezpečně a naplno si užijete pocit odpočinku. Seznamte se širokou nabídkou houpacích sítí v našem obchodě Majowo. Pokud potřebujete poradit s výběrem houpací sítě, neváhejte se na nás obrátit. jistě najdeme model, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám - nezapomeňte, že v Majowo jsme vám neustále k dispozici!


Grily - Lehátka - Závěsná křesla - Slunečníky - Sestavy zahradního nábytku