Párty stany a slunečníky - užijte si sluneční dny naplno

Párty stany a slunečníky

Zahradní altán nebo slunečník? Jaké je nejlepší žešení pro ochranu před sluncem? Obě řešení mají mnoho výhod. Jak se liší a které řešení pro vás bude nejlepší?

Zahradní párty stan

Vzhledem k tomu, že jste navšívili naše webové stránky - pravděpodobně zvažujete, jaký zahradní altán nebo párty stan pro Vás bude nejlepší. Rádi vám řekneme více o tomto řešení, které vám nabízí mnoho způsobů jak vytvořit zahradní posezení a zároveň být chráněn před letním deštěm nebo naopak prudkým sluncem.

Jsou to právě vysoké teploty, které působí z dlouhodobého hlediska únavně a prot je potřeba se před sluncem chránit. Proto jsou skvělou volbou právě naše párty stany a zahradní altány, které vytvoří ideální místo pro zahradní posezení, ikdyž je venku ne příliš příznivé pošasí. Altán můžete postavit na trávník, není potřeba mít pro něj vyhrazený speciální prostor. Zahradní párty stan využijete při větších akcích a jakmile je konec, jednoduše jej složíte a můžete zahradu znovu celou využívat pro jiné aktivity.

Pokud si chcete na své zahradě užít chvíle při setkání se svými blízkými, číst knihu nebo jen relaxovat a zároveň být na čerstvém vzduchu - zahradní altán se pro vás stane nenahraditelný. Užívejte si čerstvého vzduchu v altánu i když prší nebo svítí ostré slunce.


Jaký zahradní altán nebo párty stan vybrat?

V Majowo jsme připravili širokou škálu zahradních altánů, které se liší z hlediska mnoha kritérií. Díky tomu si budete moci vybrat altán přesně podle svých vlastních potřeb. Jedním z podstatných parametrů je velikost párty stanu. Velký párty stan je dokonalým řešením, když máte naplánovanou oslavu nebo zahradní párty se svými blízkými a povětrnostní podmínky se vám ji snaží přerušit. Zlatým řešením je právě náš velký párty stan, do kterého se vejdou všichni vaši hosté.

Čemu je dobré ještě věnovat pozornost? Jeještě jedna věc, která je z hlediska užívání párty stanu velmi důležitá, pokud jste ve stanu do večerních hodin a máte v něm připravené pohoštění... jedná se o moskytiéru. Létající hmyz může být velkou přítomností. Proto je moskytiéra na párty stanu tak velkou výhodou. Zahradní altán s moskytiérou vám jednoznačně problém vyřeší.


Slunečník je o něco menší alternativou

Alternativou k větším zahradní altánům může být velký slunečník. Sluečníky, které najdete v naší nabídce, jsou šité na míru vašim různorodým potřebám - máme kulaté slunečníky i čtvercové modely. Slunečníky jsou v naší nabídce různých velikostí. Velké slunečníky využijete na zahradě a malé slunečníky můžete využít například jako slunečník na balkon. Pro osoby, které mají opravdu malé místo na balkoně nebo terase máme v naší nabídce i půlkruhový slunečník, který můžete umístit u stěny a nezabírá tak příliš mnoho tolik ceněného místa. Všechny naše modely slunečníků nabízíme samozřejmě v různých barvách.


Jaký slunečník vybrat?

jak jsme již zmínili výše, v naší nabídce je velká škála různých typů slunečníků na výběr. Naše nabídka zahrnuje velké kulaté slunečníky, malé kulaté slunečníky ale také půlkruhové a hranaté slunečníky. Velký výběr barev slunečníků si jistě každý zákazník najde nabídku, která bude přesně odpovídat jeho představám a hlavně se bude hodit do daného uspořádání.

V Majowo má zahradní slunečník mnoho jmen. Začínáme s nejjednodušším dvoudílným modelem, kterým je plážový slunečník a přechází přes klasické slunečníky až po ty velké slunečníky s funkcí náklonu nebo slunečníky s boční nohou.

Výběr může být založen na mnoha aspektech. Podle toho, jak a za jakých okolností chcete slunečník používat, a podle toho, jaké podmínky na zahradě máte - můžete si vybrat velmi jednoduchý model slunečník s centrálním sloupkem nebo využít zahradní slunečníky s otočným systémem o 360 stupňů a šestistupňový náklonem.

Párty stany a slunečníky jsou velmi důležitými prvky ve vaší zahradě. Pokud si dále nevíte rady s výběrem, neváhejte se na nás obrátit. Pamatujte také, že podrobné informace najdete v popisech jednotlivých produktů a v jejich detailech.


Grilování - Pěstování rostlin - Pro děti - Dům - Úložný prostor na zahradě - Přímotopy a ohřívače