Cateringový nábytek - vyberte si vhodný rozkládací zahradní nábytek

Cateringový nábytek

Cateringový nábytek se osvědčí při každé akci. Podívejte se, jaký cateringový nábytek vám nabízíme. Vyberte si takový, který vám nejlépe vyhovuje.

 

Jaké jsou typy cateringového nábytku?

Cateringovým nábytkem jsou především stoly používané k servírování pokrmů na všech druzích setkání a akcí. Lze je použít jako švédské stoly nebo jako kempingové stoly se židlemi.

Dalším typem cateringového nábytku jsou samozřejmě cateringové židle - dostupné v různých barvách, velikostech a typech.

Cateringové lavice lze použít místo cateringové židle - výhodou je, že poskytují větší plochu pro sezení.

Všechny tyto typy nábytku lze použít jak venku, tak uvnitř. Jsou ideální nejen pro velká setkání, ale také v zahradě při domácích oslavách pro přátele.

 

Kde použít kempingový nábytek?

Kempingový skládací nábytek můžete použít na různých typech akcí:

- svatby

- rauty

- shromáždění

- školní výlety

- firemní akce

- integrace, novoroční a vánoční setkání

- plesy

- dětské oslavy atd.

Existuje mnoho příkladů. Jisté však je, že stravovací služby jsou dnes tak rozvinuté, že bez cateringového nábytku se to neobejde. Využívají je majitelé cateringových společností, ale také soukromí zákazníci, kteří potřebují umístit další nábytek venku, na zahradu při pravidelném společenském setkání s větším počtem hostů.

 

Výhody cateringového nábytku

Cateringový nábytek má velmi čiroký potenciál, a proto se výrobci snaží, aby svým zákazníkům poskytovali ty nejlepší produkty. Mezi výhody jejich použití patří:

- odolnost proti poškození a deformaci - je obvykle vyroben z plastu, který je odolný proti poškození; má dlouhou životnost a je odolný vůči atmosferickým vlivům; je často chráněn speciálními filtry, které zabraňují vyblednutí barev vlivem slunečního záření

- stabilita - jsou vyrobeny tak, aby byla zajištěna co možná největší stabilita během používání (jak z hlediska židlí, na kterých účastníci akce sedí, tak stolů, na kterých je umístěno občerstvení)

- funkčnost - snadno se skládá a rozkládá, proto se snadno přepravují. Kromě toho jsou díky použitým materiálům velmi lehké, takže je lze v případě potřeby snadno přenášet

 

Banketový nábytek 

Banketový nábytek je o něco estetičtější než běžný cateringový nábytek. Používá se například v hotelech, restauracích a kavárnách. Používá se stacionárně - tedy odlišně od popsaného kempingového nábytku. Většinou jej nepřemisťujeme. Je k dispozici v různých tvarech, velikostech a barvách, takže si každý může vybrat podle vlastních potřeb.

Cateringový a banketový nábytek je užitečný v každé zahradě, kde se setkáváte s velkým počtem hostů. Samozřejmě je také nutností pro každou cateringovou společnost, která chce svým zákazníkům poskytovat profesionální služby na vysoké úrovni.