Trampolíny - velký výběr trampolín pro děti i dospělé

Trampolíny

Trampolíny mohou dětem poskytnout radost, kterou nelze jednoduše popsat. Kombinace aktivního odpočinku a skvělé zábavy. Bezkonkurenční řešení pro každou zahradu, kde kromě relaxace existuje také místo pro velmi aktivní odpočinek a sport.

Trampolíny pro děti i dospělé

Základní kritéria pro výběr správného modelu se týkají především rozměrů. V Majowo máme pro vás malé i velké trampolíny levně o různém maximální zatížení. V našem internetovém obchodě nabízíme trampolíny od 244cm průměru přes trampolíny o průměru 305cm až po trampolíny veliké s průměrem 427cm. Maximální zatížení našich trampolín je 150kg. Konstrukce základny je také velmi důležitým aspektem - ovlivňuje nejen pohodlí při skákání, ale také bezpečnost. Všechny trampolíny v naší nabídce splňují příslušné standardy, což znamená, že při použití těchto modelů si můžete být jisti stabilitou a pevnou konstrukcí trampolín.


Dětská trampolína - jakou vybrat?

Skákání na venkovní trampolíně (často také označované jako jumping fitness) má obrovské množství zdravotních výhod. Cvičení na trampolíně aktivuje velmi širokou škálu svalů, posiluje srdce, okysličuje tělo, umožňuje vám udržovat nebo rozvíjet velmi dobrou kondici. Je to zábava a sport pro osoby všech věkových skupin. každý, kdo cvičí na trampolíně posiluje své tělo a tím i celkové zdraví.

Při zvažování, zda je dětská trampolína bezpečným řešením, je třeba rozlišovat dvě úrovně. První se týká výroby daného modelu a toho, jaké materiály byly použity při výrobě a zda jsou bezpečné pro uživatele. V tomto ohledu si můžete být při výběru modelů z naší nabídky naprosto jistí. Každá dětská trampolína je vybavena bezpečnostní sítí vysokou 180 centimetrů, která je přichycena k trubkám o průměru 25 milimetrů a tloušťce jednoho milimetru.Trubky jsou dodatečně zabezpečené pěnovým krytím, aby se uživateli při nárazu d nich nic nestalo. Základní konstrukce je také vyrobena z pozinkovaných trubek o průměru 25 až 40 milimetrů a tloušťce 1 až 1,2 milimetrů. Druhá úroveň se týká způsobu používání trampolín, který jako kombinace zábavy a sportu vyžaduje jednání podle určitých pravidel (například rozcvičení se), jak se chovat na trampolíně je třeba dítěti před použitím vysvětlit.


Bezpečné používání trampolíny na zahradu - montáž a údržba

Z roku na rok vidíme trampolíny na zahradě stále více. Co je na tomto řešení tak zvláštního? Poskytuje nám překonání gravitace tak obrovské množství endorfinů? Proč je dětská trampolína jednou z těch věcí, které vás prostě nenudí?

Když mluvíme o trampolínách, hraní na zahradě má zcela nový význam. Je to aktivita, kterou milují děti i dospělí. Umožňuje nám spálit opravdu velké množství kalorií a poskytuje mnoho pozitivních dojmů. Zahradní trampolína může být použita pro bezstarostné hraní, může to být místo, kde cvičíte se svými blízkými, a může se dokonce ukázat jako první krok, který u dětí zapálí lásku k akrobacii. Skákací trampolína je skvělý doplněk na zahradu, který vám dává tolik možností - aniž by vás nutil chodit na hřiště nebo do zábavního centra. Každá dětská trampolína v naší nabídce je kulatá -  což vám umožní volně provádět nejjednodušší i trochu komplikovanější akrobacii. Překonáte gravitaci a protáhnete své tělo. Může být na zahradě něco lepšího než takováto neomezená zábava, kterou si užívají jak dospělí tak děti? Seznamte se proto s naši nabídkou Majowo.cz