Olejový radiátor - ekonomické a praktické topidlo

Jejda ... Tato stránka si šla asi odpočinout.
Nezlobte se, každý občas potřebuje přestávku.


Kliknutím na tlačítko se vrátíte na domovskou stránku nebo použijte hlavní menu a přejděte do vybrané kategorie

Pokud potřebujete pomoc - jsme vám k dispozici na telefonním čísle 296 184 066 nebo nám napište na chat (v pravém dolním rohu).

Vraťte se na hlavní stránku

Olejové radiátory

Olejové radiátory pomáhají zahřívat místnosti v domě a dokonce i letní domy.

Kdy použít olejový přímotop?

Když není možné doma používat centrální topení (např. Je dočasně rozbité) nebo nerentabilní (protože topná sezóna ještě nezačala), je dobré zvolit osvědčené řešení: olejový radiátor. Ukazuje se, že je mnoho každodenních situací, kdy je olejový radiátor užitečnější než standardní topné systémy.

Olejový radiátor je zvláště užitečný, když se blíží přelom ročních období, tj. Podzimní sezóna je téměř u konce, ale zimní sezóna ještě nezačala. Tehdy venkovní teploty klesnou a my získáme známý pocit chladu. Navzdory tomu se ne vždy rozhodneme spustit ústřední topení. Je to kvůli úsporám, ale často to také vypadá, že to ještě není potřeba.

Jak fungují olejové radiátory?

Olejový přenosný radiátor lze úspěšně použít například v koupelně. Toto je místnost v domě, kde nám nejvíce záleží na teple. Věc je jednoduchá. Během koupele musí být teplo, a protože standardní ohřívač nefunguje, musíte se zahřát jiným způsobem. Obzvláště důležité je teplo v koupelně, pokud se v ní koupou malé děti. Potom je olejový radiátor nenahraditelný.

Olejový radiátor bude také skvěle fungovat v letním domě. Ano! Čtete dobře. Prázdninový dům potřebuje zejména ve zmíněné podzimní sezóně přitopit. Chcete si přesto odpočinout? Nebo snad vedle letní chaty je váš pozemek a zelenina, kterou chcete sklidit před začátkem zimy? Užitečný bude další zdroj tepla, abyste tam mohli příjemně strávit volný čas.

Jaký vybrat přenosný radiátor a na co si dát pozor

Olejové radiátory mají více výhod než jiná zařízení pro ohřev, např. termoventilátory. Olejový radiátor je velmi účinný. Můžete jej používat dlouhodobě a stále s ním budete spokojeni. Navíc dlouhodobě vydává teplo, takže spotřebuje méně energie. Můžete jej vypnout teplo dále je. Horší stránkou je fakt, že se zahřívá pomalu, takže nemůžete očekávat tepelné efekty bezprostředně po zapnutí.

Olejový radiátor je také stabilní a mobilní. Lze jej, podobně jako termoventilátor nebo konvektor, přesouvat z místa na místo a dokonce i přepravovat. Nevysušuje místnost a nevynucuje pohyb vzduchu. Lze je efektivně využít i ve velkých místnostech. Seznamte se s naší širokou nabídkou.