Termoventilátory - nízké ceny a široký výběr v majowo.cz

Termoventilátory

Termoventilátor se může stát odpovědí na vaše potřeby související s teplem. Podívejte se, jaké jsou největší výhody a nevýhody používání elektrického přímotopu u vás doma. Podívejte se také, jaké jsme pro Vás připravili produkty.

Elektrický přímotop pro domácí použití

Topnou sezónu zahajujeme na podzim. Každý rok také počítáme účty za vytápění domu - všech místností. Pokud však chcete ušetřit a vytápět pouze místnost, kterou nejvíce potřebujete, můžete zvolit elektrický přímotop. Jedná se o řešení známé a oceňované osobami, které milují teplo doma.

Přímotop typu termoventilátor není jediným řešením. Pokud žijete sami, přímotop vám bude samozřejmě stačit, pokud však žijete s více členy domácnosti, bude potřeba k vyhřátí celého domu i jiný zdroj tepla. Přesto však ne každý vnímá teplo stejně a proto může být i přes využití centrálního topení jedné osobě dále chladno a proto je zde náš přímotop, který si může vzít do svého pokoje nebo koupelny a vytopit jen jednu konkrétní místnost.

Pokud se pokoj vyhřeje již na požadovanou teplotu, stačí jednoduše přímotop vypnout. Jak vidíte, ovládání tohoto zařízení je velmi snadné.

Výhody a nevýhody elektrického přímotopu:

Výhody:

- velmi dobře vytápí místnost

- dobrá volba na samém začátku topného období, kdy topení ještě není trvale zapnuté

- vhodné do koupelny nebo pokoje

- je přenosný, takže jej lze použít na různých místech

- můžete jej použít nejen doma, ale také v kanceláři

- je k dispozici v různých variantách, můžete si vybrat tu, která odpovídá vašemu uspořádání

- snadno ovladatelný

- je malý a stabilní

- lze jej použít k rychlému sušení drobného oblečení

 

Nevýhody:

- vysoká spotřeba energie

- některé modely přímotopů jsou poměrně hlasité

- snižuje vlhkost v pokojiTermoventilátor využijete, když potřebujete rychle na krátkou dobu vytopit místnost. Můžete jej použít jak v pokojích, tak v koupelně. Bude dobře fungovat nejen doma, ale také v kanceláři, když začíná topná sezóna i během zimy.