Termoventilátory - nízké ceny a široký výběr v majowo.cz

Jejda ... Tato stránka si šla asi odpočinout.
Nezlobte se, každý občas potřebuje přestávku.


Kliknutím na tlačítko se vrátíte na domovskou stránku nebo použijte hlavní menu a přejděte do vybrané kategorie

Pokud potřebujete pomoc - jsme vám k dispozici na telefonním čísle 296 184 066 nebo nám napište na chat (v pravém dolním rohu).

Vraťte se na hlavní stránku

Termoventilátory

Termoventilátor se může stát odpovědí na vaše potřeby související s teplem. Podívejte se, jaké jsou největší výhody a nevýhody používání elektrického přímotopu u vás doma. Podívejte se také, jaké jsme pro Vás připravili produkty.

Elektrický přímotop pro domácí použití

Topnou sezónu zahajujeme na podzim. Každý rok také počítáme účty za vytápění domu - všech místností. Pokud však chcete ušetřit a vytápět pouze místnost, kterou nejvíce potřebujete, můžete zvolit elektrický přímotop. Jedná se o řešení známé a oceňované osobami, které milují teplo doma.

Přímotop typu termoventilátor není jediným řešením. Pokud žijete sami, přímotop vám bude samozřejmě stačit, pokud však žijete s více členy domácnosti, bude potřeba k vyhřátí celého domu i jiný zdroj tepla. Přesto však ne každý vnímá teplo stejně a proto může být i přes využití centrálního topení jedné osobě dále chladno a proto je zde náš přímotop, který si může vzít do svého pokoje nebo koupelny a vytopit jen jednu konkrétní místnost.

Pokud se pokoj vyhřeje již na požadovanou teplotu, stačí jednoduše přímotop vypnout. Jak vidíte, ovládání tohoto zařízení je velmi snadné.

Výhody a nevýhody elektrického přímotopu:

Výhody:

- velmi dobře vytápí místnost

- dobrá volba na samém začátku topného období, kdy topení ještě není trvale zapnuté

- vhodné do koupelny nebo pokoje

- je přenosný, takže jej lze použít na různých místech

- můžete jej použít nejen doma, ale také v kanceláři

- je k dispozici v různých variantách, můžete si vybrat tu, která odpovídá vašemu uspořádání

- snadno ovladatelný

- je malý a stabilní

- lze jej použít k rychlému sušení drobného oblečení

 

Nevýhody:

- vysoká spotřeba energie

- některé modely přímotopů jsou poměrně hlasité

- snižuje vlhkost v pokojiTermoventilátor využijete, když potřebujete rychle na krátkou dobu vytopit místnost. Můžete jej použít jak v pokojích, tak v koupelně. Bude dobře fungovat nejen doma, ale také v kanceláři, když začíná topná sezóna i během zimy.