Aktivní filtry

Pro děti

Ve společnosti Majowo myslíme také na děti a zábavu na zahradě. I děti potřebují mít na zahradě svůj vlastní prostor. Pro dospělého je ideálním místem na zahradě zahradní posezení a zahradní nábytek. Dítě však vidí potenciál využití zahradního prostoru jinak. Odpovědí jsou houpačky, trampolíny nebo dětské teepee. Naše nabídka zahrnuje zboží přizpůsobené očekáváním nejmladších uživatelů zahrady.

Zahradní vybavení pro děti jako doplněk prostoru

Když přemýšlíme o vybavení a nákupu doplňků, které dětem zpříjemní chvíle strávené na zahradě, často myslíme především na to, jak a s čím si nejlépe vyhrají. Volíme trampolíny, aby děti mohly vhodným způsobem využít své nezměrné množství energie. Závěsné sítě, které jim umožní bezstarostně lenošit. Houpačky, které navzdory své jednoduchosti přinesou spoustu radosti a vykouzlí úsměv na tváři nejednoho dítěte. Toto vybavení rozhodně stojí za obohacení zahradního prostoru. Nezapomínejme ani na dětské stany teepee, které vytvoří dětem jejich vlastní koutek a prostor pro nekonečnou fantazii a zábavu.Jaké zahradní atrakce pro děti vybrat?

Když přemýšlíme o výběru správných produktů, myslíme vdy především o bezpečnosti dětí a mmožnost trávit čas na čerstvém vzduchu.


Při výběru konkrétního modelu nebo sady je důležité věnovat pozornost kvalitě produktu, která souvisí s bezpečností, stejně jako s odolností vůči povětrnostním podmínkám, funkčností a samozřejmě atraktivním vzhledem, který děti jistě ocení. Majowo nabízí spoustu atraktivního vybavení a zábavy na zahradu. Z našeho velkého výběru dětských houpaček, stanů, trampolín nebo houpacích sítí si každé dítě i rodič vybere podle vlastních potřeb a vkusu. Modely, které u nás v obchodě najdete, jsou založeny na barevných dětských vzorech, které potěší děti i dospělé.Relaxace - Párty stany a slunečníky - Grilování - Pěstování rostlin - Zahradní nábytek - Dům - Úložný prostor na zahradě - Přímotopy a ohřívače