Aktivní filtry

Dětské houpačky

Houpačka pro děti je jedinečný způsob, jak trávit volný čas a zároveň se skvěle bavit. Zábava na houpačce pro nejmenší poskytuje nejmladším uživatelům spoustu radosti a může sloužit jako spolehlivá a účinná forma odpočinku.

Nechte ty nejmenší užít si zábavu, která i pro vás byla tou nejlepší formou dětské zábavy. Klasické houpačky jsou osvědčeným způsobem, jak děti oddělit od obrazovek a různých elektronických zařízení.

Dětská houpačka - jakou vybrat?

Výběr druhů houpaček je opravdu velký. Můžete si vybrat model typu houpací kruh nebo klasickou dřevěnou houpačku, textilní houpačku nebo plastovou houpačku - výběr je opravdu široký a děti si mají z čeho vybírat.

 V našem obchodě Majowo.cz nabízíme skutečně velký výběr dětských houpaček - stačí jen vybrat barvu a typ!

Dětská houpačka na zahradu a ne jen to

Dětská houpačka je jedním z našich nejoblíbenějších produktů. Hlavní typ zahradní houpačky je houpací kruh neboli čapí hnízdo. Nabízíme velkou kulatou houpačku o průměru 95cm nebo menší houpací kruh o průměru 65cm. Záleží jen na Vašich preferencích a prostorových možnostech. V naší nabídce jsou i jiné typy zahradních houpaček - navštivte naše webové stránky a seznamte se s celou nabídkou. Nosnost dětské houpačky na zahradu je vysoká. Nosnost dětské houpačky vždy uvádíme v kartě produktu. 

Druhým oblíbeným typem, který velmi doporučujeme, je dětská houpačka, která připomíná klasické zahradní houpačky pro dospělé. Jde jen o to, že jsou o něco menší a nejčastěji jej najdete v typických dětských vzorech. Dětské houpačky máme skladem a odesíláme je velice rychle, takže se nejmenší mohou těšit na brzkou zábavu venku. Venkovní houpačka pro děti je nepostradatelným prvkem každé zahrady.

Bezpečná montáž dětské zahradní houpačky

V Majowo se vám snažíme představit produkty, které jsou velice atraktivní a vždy budou nejen potřebné, ale také budou sloužit jako pěkný doplněk zahrady nebo terasy tím je právě houpačka pro děti. Chceme Vám chvilky na zahradě maximálně zpříjemnit. Pokud hledáte zahradní houpačku pro děti - neváhejte už ani chvíli a vyberte dětskou houpačku z naší nabídky. Houpačka bude skvělou investicí.

V našem obchodě Majowo nemyslíme jen na dospělé - chceme Vám pomoci vytvořit příjemné, atraktivní a zároveň bezpečné místo pro děti na zahradě. A v kombinaci se sadou nábytku nebo jiného vybavení či doplňků udělá dětská houpačka zahradu jednoduše kompletní. Od této chvíle se nemusíte bát, že jedinou zábavou pro vaše děti bude elektronika. V nejjednodušších řešeních, která přinášejí skvělou zábavu. Dětská houpačka zcela jistě nesmí na vaší zahradě chybět.