Ochranný obal na slunečník. zabezpečte svůj slunečník na zimu

Jejda ... Tato stránka si šla asi odpočinout.
Nezlobte se, každý občas potřebuje přestávku.


Kliknutím na tlačítko se vrátíte na domovskou stránku nebo použijte hlavní menu a přejděte do vybrané kategorie

Pokud potřebujete pomoc - jsme vám k dispozici na telefonním čísle 296 184 066 nebo nám napište na chat (v pravém dolním rohu).

Vraťte se na hlavní stránku

Ochranný obal na slunečník

Ochranný obal na slunečník můžete využít jak v zimě, tak v létě - jako ochrana látky deštníku. Vyberte si správný tvar svého ochranného obalu na slunečník.

Ochranný obal na zahradní slunečník - užitečné příslušenství

Zahradní nábytek je vybavení které dodá zahradě jedinečný charakter. Výběrem toho správného vybavení, které vám nejlépe vyhovuje, získáte během letní sezóny svůj vysněný prostor k odpočinku. Zahradní nábytek zahrnuje nejen stoly, židle a pohovky, ale také slunečníky, díky nimž se v teplém letním odpoledni můžete chránit před přílišným množstvím slunečních paprsků nebo naopak před mrholením. Můžete si také vybrat slunečníky podle svých preferencí, nastavení jejich výšky, barvy a typu materiálu. To vše vám umožní pohodlně si odpočinout.

Pamatujte, že dobrý slunečník je takový, který dobře slouží i několik let. Vyberte si kvalitní slunečník, který se neroztrhá v silnějším poryvu větru. Při rozhodování o koupi slunečníku byste měli vzít v úvahu ještě jednu věc - to je nákup vhodného obalu na slunečník. Ochranný obal na slunečník se vám bude hodit, kdykoli budete chtít svůj skládaný slunečník chránit před poškozením.

Zahradní slunečník - zazimujte jej

Obal na zahradní slunečník je neocenitelnou pomocí, která je potřebná, když budete chtít slunečník schovat neb zazimovat. Na zimu schováváme slunečníky, zahradní nábytek, skládáme židle a jiné příslušenství, které nám přes zimu na zahradě není potřebné. Je známo, že v zimě, kdy je venku vysoká vlhkost, sníh a déšť se může nábytek, stejně jako slunečník poškodit. Předcházejte těmto zbytečným zničením a zazimujte nábytek i slunečník. Máme pro Vás v nabídce ochranný obal na slunečník, který zajistí dlouhodobou životnost slunečníku.

Ochranný obal na slunečníky vám pomůže chránit materiál slunečníku i ve sklepě nebo v suterénu - především před vlhkostí, která v těchto místech často bývá nebo před pavouky a pavučinami, prachem nebo jinými zdroji nečistot. Pokud chcete, aby materiál Vašeho slunečníku vypadal stále jako nový, zabezpečte jej ochranným obalem.

Ochranné obaly slunečníků jsou k dispozici v různých verzích. Přizpůsobte ochranný obal tvaru vašeho deštníku. Můžete si vybrat ze čtvercových, oválných, kulatých i obdélníkových ochranných obalů na slunečníky. Samozřejmě můžete také zvolit obal na slunečník podle velikosti samotného slunečníku např. slunečník 3m, slunečník 4m.

Zahradní slunečník a obal na něj

Obal na slunečník se použije nejen v případě, že potřebujete slunečník zazimovat. Ochranný obal můžete také použít jako kryt uprostřed letní sezóny, když je slunečník na zahradě nebo na terase. Musíte jej pouze složit, není potřeba jej sundávat ze stojanu. Jednoduše nasaďte na takto složený slunečník obal, abyste jej chránili před slunečními paprsky nebo deštěm. Toto řešení je dobré v případě, že odjíždíte na několik dní nebo týdnů mimo domov. Slunečník nenípotřeba ze zahrady odnášet - stačí na něj nasadit ochranný obal správné velikosti.

Péčí o produkty na zahradě zajistíte možnost jejich používání po mnoho let. Péče o věci se vždy vyplatí, dokonce ušetříte za nákup nových věcí. Zvažte i ty nejmenší detaily, například zajištění ochrany slunečníku, když jste delší dobu mimo domov. Obal na slunečník je maličkost, která Vám ušetří mnoho peněz. Seznamte se proto s naší nabídkou.