Aktivní filtry

Zahradní lavičky

Klasická nebo moderní zahradní lavička? Dřevěná nebo kovová zahradní lavička? Volba není vůbec snadná, protože trh nabízí mnoho typů. Abychom splnili vaše očekávání, připravili jsme širokou škálu zahradních laviček, ve kterých si každý z vás najde to co hledá a potřebuje.

Parková lavička - dobrá pro relaxaci

Zahradní lavice jsou dokonalým doplňkem zahradního aranžmá. Samozřejmě mají hlavně praktickou funkci. Můžete se na nich pohodlně posadit se šálkem kávy během letních rán nebo relaxovat během podzimních večerů zakrytí dekou a v klidu sledovat vše kolem sebe. Lákavé, že? Pojďme se tedy společně podívt na naše návrhy.


Kam umístit zahradní lavičku?

Pokud jsou zahradní lavičky umístěny na správných místech, mohou být velice praktickým a dopňkovým prvkem zároveň. Nejlepší je, když jim najdete místo mezi keříky a květinami. Nyní si představte, jak sedíte v soukromí své vlastní zahrady, posloucháte zpěv ptáků... no není to krásná představa?

Zahradní lavice je také ideální pro umístění na terase. Nic vám nebrání v tom, abyste se tam cítili pohodlně a dívali se na krásu své vlastní zahrady. Bude dokonalým doplňkem letního grilování s přáteli, případně můžete dát lavičku k ohništi a posedět ako dříve s kytarou a zpívat a hrát do pozdního večera.


Dřevěná zahradní lavička u ohně

Kolem ohniště můžete umístit dřevěnou zahradní lavičku nebo jich tam můžete umístit několi a skvěle se pobavit s přáteli. Objednejte si tedy některou z našich dřevěných zahradních lavic, pozvěte své přátele, připravte si špekáčky a zapalte oheň. Jsme si jisti, že všechny tyto prvky přispějí ke skvělým chvilkám, které budete chtít jistě nejednou zopakovat.


Litinové lavičky do zahrady

Možná vám více odpovídají litinové zahradní lavičky? Kovová zahradní lavička je velice odolná vůči povětrnostním podmínkám a pokud ji někde chcete postavit na stálo, je tou nejlepší volbou. Litinové lavičky jsou poměrně těžké, proto pro časté přemisťování nebudou tak praktické jako se osvědčí jako dekorační lavička v zahradě. Jejich velkou výhodou je skutečnost, že jsou velmi stabilní a odolné, takže budou určitě sloužit mnoho let. Pokud vám záleží na dlouhodobém zahradním nábytku, který vám ušetří čas a peníze, pak bude litinová zahradní lavička tou nejlepší volbou.

Výběr parkové lavice není snadný, jelikož trh je opravdu veliký. Pokud však budete vědět na co chcete lavičku použít, vůběr se poměrně zúží a vy získáte zahradní lavičku podle vlastních představ.V našem internetovém obchodě určitě najdete zahradní lavičku, která vám bude přesně šita na míru.

Zahradní židle - Zahradní stoly - Zahradní domky - Houpačky - Závěsná křesla