Aktivní filtry

Slunenčníky

Zahradní slunečníky jsou velmi potřebné a především praktické. V létě se chráníme před sluncem. Má to svůj důvod. Nadměrné sluneční světlo může být pro pokožku škodlivé. Naštěstí je tu náš obchod Majowo.cz, kde zákazníkům nabízíme široký výběr zahradních slunečníků! Naše slunečníky můžete umístit jak na zahradu, tak na balkon nebo terasu. Slunečníky všech typů a rozměrů najdete právě u nás.

Zahradní slunečník

Zahradní slunečník by měl být přizpůsoben stolu, u kterého sedíte. Toto je nejběžnější a nejpraktičtější řešení. Při výběru zahradních slunečníků určených k zasunutí do stolu byste se měli řídit především velikostí samotného stolu, tzn. vědět, kolik osob bude u stolu sedět. Znáte-li jeho rozměry, můžete upravit velikost slunečníku tak, aby jeho stín pokrýval všechny sedící. Slunečník na balkon i slunečník do zahrady určený do stolu bude v tomto případě fungovat stejně dobře. Pokud však chcete dát na balkon slunečník jako samostatný prvek, vyberte slunečník se stojanem.

Slunečník se stojanem Vám poskytne ideální podmínky pro přečtení si knihy na lehátku ve stínu velkého slunečníku. Na výběr máte ze dvou typů slunečníků - klasický slunečník s rovnou nohou uprostřed nebo slunečník s boční nohou. Oba slunečníky mají své výhody, o kterých Vám chceme povědět, abyste věděli jaký slunečník bude vhodný právě pro vás.

Slunečník na malou zahradu Malé, ale vaše a nevyměnili byste to za nic jiného? Skvělé! Na zahradě se musíte cítit pohodlně a příjemně bez ohledu na to, jak velká vaše zahrada je. I na zahradě s malou plochou lze úspěšně postavit zahradní slunečník. Musíte jen vědět, jaký typ pro Vás bude nejlepší. Nejlepším řešením pro malé plochy je slunečník s boční nohou a funkcí náklonu. takový slunečník je namontován na prodlouženém rameni, což dává možnost maximálního využití prostoru. Nemusíte řešit nohu slunečníku a pouze jen slunečník zaměříte na stůl plný pamlsků. Pokud máte velkou zahradu, máte prakticky neomezené možnosti. Můžete zvolit z širokého sortimentu, který nabízíme našim zákazníkům. Můžete zvolit velký slunečník s boční nohou nebo velký slunečník s funkcí náklonu.

Příjemné chvíle Sníte o létě bez deště? Mmm ... bylo by to úžasné. Ale je lepší mít zálohu pro případ, že přeci jen letní deštík přijde. Nenechte se zaskočit a buďte připraveni! Před deštěm vás zahradní slunečník také samozřejmě ochrání. Užívejte si každou volnou chvilku na čerstvém vzduchu. Udělejte ze své zahrady nejpříjemnější místo na Zemi! Nejen pro sebe, ale také pro své příbuzné a přátele, kteří vás rádi navštěvují. Společně s námi můžete vytvořit okouzlující místo, ze kterého nebudete chtít odejít.

Zahradní slunečníky jsou nejen praktické, protože chrání před sluncem a deštěm. Ale také mohou být jako designový doplněk a dodat kouzlo do zahradního uspořádání. Různé barvy, tvary, velikosti - vše lze přizpůsobit vašim potřebám. Praktické a estetické.

Zahradní slunečníky nejen na zahradu

I když používáme výraz „zahradní slunečník“, není tento určen pouze do zahrady. Zahradní slunečníky mohou být použity kdekoli - pokud splňují přidělenou funkci. Plánujete dovolenou u moře? Vezměte si plážový slunečník s sebou, abyste se chránili před sluncem. Správně vybraný slunečník vám umožní vzít jej na různá místa. Díky tomu budete mít jistotu, že jste vybrali správně.

Máte malý balkon a potřebujete zastínit pouze svoje místečko s balkonovou sestavou? Nevěšte hlavu, v naší nabídce najdete půlkulatý slunečník, který můžete umístit podél stěny. Půlkruhový slunečník si zamilujete.

Zahradní slunečníky jsou dokonalým řešením pro ty, kteří rádi tráví čas na zahradě, na vlastním balkoně nebo terase. A pokud máte hosty, ocení skvěle zorganizované místo pro posezení na čerstvém vzduchu. Nic nedává hostiteli větší potěšení než šťastné tváře blízkých, kteří chválí jeho zahradu a posezení! A tak můžete pořádat večírky za slunečních dnů až do pozdních večerních hodin ve skvělé společnosti.