Aktivní filtry

Plážové slunečníky

Slunečník na pláž plní velmi důležitou roli - musí chránit uživatele před nadměrným slunečním zářením. Když odpočíváte, snadno zapomenete, že se musíte chránit před ostrými slunečními paprsky. Skládací slunečník vás před slunečními paprsky ochrání nejlépe a umožní vám odpočívat ve stínu. jaký plážový slunečník byste si tedy měli vybrat, aby byl praktický, účinný a zároveň vypadal dobře? Seznamte se tedy s naší širokou nabídkou.

Slunečníky na pláž i na zahradu!

Nejdůležitější vlastností plážového slunečníku je jeho váha. Pokud bude Váš plážový deštník lehký, můžete jej vzít prakticky kamkoli nebo jej kdykoli bez problému přesunout. Nízkou váhu plážového slunečníku oceníte především pokud je pláž daleko místa ubytování. Plážový deštník by měl mít především funkci náklonu. tato funkce Vám ulehčí práci v případě, že se slunce posune...nebudete muset přemisťovat celý slunečník na pláž, ale pouze změníte úhel náklonu a můžete si dále užívat příjemného stínu na pláži.
Materiál slunečníku na pláž je také velmi důležitým hlediskem. Materiál plážového slunečníku by měl být silný, chránit před deštěm. To ale není vše. Pokud se často opalujete a chcete minimalizovat kontakt se slunečními paprsky, pořiďte si skládací slunečník s UV filtrem. Takové slunečníky jsou sice nákladnější, ale také účinnější ochranou. Jejich působení je poněkud podobné účinku ochranného krému na pokožce. Materiál je vybaven speciální úrovní ochrany odrážející UV paprsky.

Jak vybrat slunečník na pláž a na co si dát pozor?

Manipulace s plážovými slunečníky je velmi snadná. Protože jsou vyráběny jako předměty pro přepravu, manipulaci a častou demontáž, jejich použití je velmi jednoduché. Slunečník na pláž stačí pevně zapíchnout do písku a rozložil nad místem, kde budete ležet. Není to těžké, protože příslušenství se skládá pouze ze tří prvků: rámu, tyče a látky.

Některé modely plážových slunečníků jsou dodávány i s kufříkem. Tento model byl navržen pro osoby, které se rády procházejí po pláži a hledají to nejlepší místo pro relaxaci.Takový plážový deštník je mnohem jednodušší přenést, je to velmi pohodlný způsob.

Jak bezpečně užívat plážový slučník

Pojďme nyní k barevnějším tématům. Plážové slunečníky jsou k dispozici v různých barvách, vzorech a velikostech. Můžete si vybrat takový, který na pláži nikdo nepřehlédne. Pokud jste estét a záleží vám na tom, jak vypadají okolní objekty, vyberte si slunečník ve své oblíbené barvě. Výběr je široký, takže můžeme říci, že nakupování v internetovém obchodě majowo.cz pro Vás bude opravdovým potěšením.