Aktivní filtry

Kancelářská křesla

Výhody používání otočných kancelářských židlí a křesel

Otočné židle byly vytvořeny, aby se minimalizovalo riziko onemocnění souvisejících s nesprávným držením těla. Člověk, který hodně pracuje na počítači, denně i několik hodin, nemá obecně známo, příliš mnoho pohybu. Úkolem otočné židle je poskytnout osobě maximální pohodlí při sedavé práci. Ergonomicky tvarované kancelářské židle poskytují optimální podporu celému tělo a snižují tak napětí páteře. Stabilní sezení vám umožňuje udržovat správné držení těla a chránit se před bolestmi zad.

Otočná židle má jednu specifickou funkci - podporuje správné držení těla, při sezení u počítače. To je velmi důležité, protože dlouhé sezení, zejména před obrazovkou počítače, způsobuje bolesti páteře. Abyste zajistili správné držení těla během sedavé práci, měli byste investovat do pohodlné otočné židle, která zaručuje správné držení těla.

Kde použít otočnou židli?

Otočné křeslo je spojeno hlavně s kanceláří, pracovnou nebo jiným místem, kde pracujete (také profesionálně). Zde jsou otočné židle nejvíce potřebné. Pokud sedíte několik hodin v jedné poloze a děláte několik pohybů současně (např. natahujete se k notebooku při psaní na klávesnici, potřebujete si vzít dokumenty z police vedle,...), potřebujete k tomu naši otočnou kancelářskou židli

Pokud jde o děti, neměli byste v žádném případě výběr otočné židle podcenit. Pro rozvoj dětské páteře je správné držení těla velmi důležité. Otočná židle v dětském pokoji, kde se dítě učí, hraje počítačové hry, čte knihy, sleduje filmy, je ergonomická židle opravdu důležitá. Není tedy na co čekat - musíte zajistit bezpečný vývoj dítěte. Otočná židle pro děti by měla být nastavena na jejich výšku. Dítě si musí pohodlně odpočinout, dát si lokty na opěradla a samozřejmě být ve správné výšce, aby dosáhlo na všechny předměty na stole. Sedadlo otočné židle umístěné příliš nízko způsobí, že dítě bude raději stát místo sedět - aby lépe vidělo. Nejlepší volbou do dětského pokoje je nastavitelná otočná židle k psacímu stolu, protože zajistí možnost správného přizpůsobení dítěti a bude sloužit mnoho let.

Pamatujte si! Klasické jídelní židle se nedoporučují pro práci u stolu nebo před počítačem, jelikož nejsou ergonomicky tvarované. Neposkytují uživateli správnou podporu páteře a po nějaké době si můžete začít stěžovat na bolesti zad, zátylku nebo hlavy. Původ je zcela zřejmý - používáte k sezení u počítače nesprávně tvarovanou otočnou židli.

Otočné křeslo do obývacího pokoje je také dobrý nápad, pokud bude plnit specifickou funkci a bude ladit do interiéru. Myslíte si, že v obývacím pokoji není otočné křeslo potřeba? A rádi sledujete filmy na velké obrazovce? Nejlepším řešením je pro tento účel otočná židle.

Otočná židle je jedním z nejdůležitějších prvků nábytku jak doma, tak v práci. Podívejte se na naši nabídku a přizpůsobte konkrétní kancelářskou židli vašim požadavkům.