Aktivní filtry

Herní stoly

Herní stůl vám umožní při hraní držet tělo ve správné poloze. Herní stoly jsou vybavením nejen pro hráče, ale i pro běžné uživatele.

Zdálo by se, že na tom, na kterém stole pracujeme, nezáleží. Ukazuje se však, že i stůl může ovlivnit zdraví vašeho těla, zejména páteře

Co je to herní stůl k PC?

Herní stůl k PC je nábytkem, který je v posledních letech často vyhledáván. Hráči, tedy osoby, které tráví hodně času před počítačem, musí mít odpovídající podmínky. Gaming herní stůl musí mít každý hráč, který ke svému koníčku přistupuje profesionálně. I když má plně profesionální vybavení, ale používá obyčejný stůl, který nevyhovuje jeho potřebám, bude za chvíli hraním her unavený a nebude se moci plně soustředit na hraní počítačových her. Zbytečné ohýbání a podobné činnosti nepůsobí na páteř dobře.

Profesionální herní stůl má navíc jedinečný design a proto se vyplatí si takový herní stůl pořídit. Váš herní pokoj bude potom oravdu vypadat stylově a navíc pomůžete i svému zdraví.

Jak se herní stoly liší od běžných?

Počítačový herní stůl se od běžného liší tím, že je mnohem funkčnější a přizpůsobený potřebám hráče. Jedna vzrušující hra může trvat až několik hodin a během této doby musíte něco jíst a pít. A právě na tyto potřeby mimo jiné reaguje přijatelný herní stůl k pc. Je na něm speciální místo, dokonce i pro hrnek s nápojem.

To však není vše. Protože je počítáno s tím, že na stole bude spousta zařízení, musíte počítat s několika kábly. Spousta kabelů působí chaoticky, nepěkně a navíc jsou překážkou při používání stolu. Proto mají pc herní stoly speciální vstupy, do kterých lze vkládat kabely tak, aby nepřekážely a zároveň je bylo možné v případě potřeby použít.

Každý hráč také potřebuje profesionální sluchátka. Na tyto je na herním stole také speciální prostor. Speciální rukojeť na sluchátka umožňuje jejich bezpečné uložení, když máte zrovna počítač vypnutý nebo když si potřebujete sluchátka pouze na chvíli odložit. Nepřekáží Vám a máte je vždy po ruce.

Výhodou může být také fakt, že některé multifunkční herní stoly mají elektrické nastavení výšky. Díky tomu je lze přizpůsobit vžšce uživatele.

Herní stůl je samozřejmě také dobrým místem pro studium, dělání domácích úkolů, případně pro práci na počítači. Proto je nejlepší vybrat si právě herní stůl, který splní několik potřeb současně.

Multifunkční herní stůl a design

Herní stoly zaujmou svým specifickým designem. Často jsou vybaveny speciálním LED podsvícením, díky kterému je hraní na počítači ještě více vzrušující.

Herní stůl k pc můžete mít také v různých tvarech. V závislosti na požadovaném prostoru si můžete vybrat z herní stůl obdélníkových nebo také rohový herní stůl

Jaký herní stůl vybrat a na co se zaměřit?

Gaming herní stoly budou dobře fungovat i jako nábytek pro zaměstnance. Dlouhodobá práce před počítačem vyžaduje, abyste své pracoviště přizpůsobili potřebám zaměstnanců. Během práce také zaměstnanci potřebují pít. Při videokonferencích používají sluchátka. Když zůstanou po pracovní době a již bude tma, bude se skvěle hodit LED osvětlení herního stolu.

Herní stoly jsou skvělou volbou nejen pro gaming, ale také pro běžné uživatele počítačů: studenty a zaměstnance. Pokud jste zaměstnavatel, zvažte tuto problematiku a svým podřízeným určitě dejte jen to nejlepší. Udělejte to hlavně pro jejich zdraví.

Herní stolek pro zdraví

Počítačové herní stoly jsou velmi ergonomické, protože je na nich vše po ruce. Každý prvek potřebný pro hru je na svém místě, takže nemusíte dělat složité pohyby ani ohýbat páteř.

Správným výběrem herního křesla již vytvoříte dokonalý gaming koutek. Vytvořte prostor pro práci a hry, který je bezpečný pro celé tělo.