Aktivní filtry

Trampolíny fitness

V obchodech je spousta nových produktů slibujících hubnutí. Má to svá pro a proti, ale o tom tento argument není. Smyslem je poukázat na to, že nám stále více záleží na zdravém životním stylu a sportu, a proto potřebujeme stále více cvičebního vybavení. Posilovna spousta lidem nevyhovuje, jelikož nemají čas tam chodit. Ale pro všechny, kteří by chtěli zůstat fit, mohou cvičit i doma - existují chytrá řešení! Jednou z nich je fitness trampolína, speciální zařízení, na kterém lze provádět například sérii kardio cvičení!

Fitness trampolína a výhody tréninku

Už jste slyšeli o jumping fitness? Jedna hodina cvičení na trampolíně vám podle všeho pomůže spálit až 1000 kalorií! To je hodně ve srovnání s tím, kolik můžete spálit během hodiny běhu. O výhodách tohoto typu cvičení si samozřejmě můžete přečíst na internetu, my na to nejsme specialisté. Víme, jak vám pomoci dosáhnout spokojenosti s vaší formou a postavou. Naším úkolem je co nejlépe představit zařízení, které je v naší nabídce.

Fitness trampolínu si musíte vybrat podle svých vlastních preferencí. Ta, která slouží pro domácí cvičení je určena pro jednu osobu. pružení na trampolíně fitness není tak velké jako na klasické zahradní trampolíně pro více osob. Díky čemuž ji můžete bezpečně umístit do obývacího pokoje nebo do domácí posilovny. Domácí trampolína má speciální rukojeť, která se hodí při cvičení. Jeho držením se můžete odrazit podle vlastní kondice.

Konstrukce fitness trampolíny

Aby byla zajištěna bezpečnost při používání fitness trampolíny, je nutné zvolit správný typ trampolíny fitness. Zaručujeme, že vybavení v naší nabídce je nejvyšší kvality. Když si koupíte osvědčenou trampolínu na domácí cvičení, můžete být v klidu - zajistíte nejen bezpečnost, ale i pohodlí při používání.

Čemu byste měli věnovat zvláštní pozornost při výběru konkrétního produktu?

Rám a podstava trampolíny - ty musí být stabilní, aby unesly váhu těla při každém skoku a aby se při skákání nerozpadly. Silné a pevné nohy vyrobené z materiálů nejvyšší kvality zaručují, že trampolína vydrží vysoké zatížení. Bezpečná tloušťka profilů je minimálně 1,5 cm.

Rohož - to je druhý důležitý prvek. Aby bylo odrážení bezpečné, musí být flexibilní. Je také důležité věnovat pozornost tomu, zda jsou jeho strany rohože zabezpečeny a lemovány páskou - čím silnější je páska, tím lépe, jelikož jsou k ní připevněny pružiny. Pružiny musí být pevně uchycené.

Cvičení na trampolíně je nejen skvělý způsob, jak dosáhnout dokonalé postavy, ale také poskytuje spoustu zábavy. Pokud chcete trávit volný čas příjemně, vaše práce je stresující a potřebujete chvilku pro sebe, abyste znovu získali energii a měli čistou hlavu, vyzkoušejte cvičení na fitness trampolíně.

Mít doma vlastní fitness trampolínu je velmi výhodné. Můžete trénovat bez ohledu na roční období. Trénovat můžete kdykoli během dne. Můžete trénovat zdarma! Zní to lákavě? Seznamte se s naší nabídkou.